Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hlasovani o nejoblibenejsim strihovem programu

thomaes (6)|22.12.2004 16:38
Zdravim a preji pekny den,

na strance http://thomaes.webpark.cz/poolstrihvidea.html jsem zverejnil hlasovani o nejoblibenejsim strihovem software. Pokud mate zajem, tak se zucastnete, at vime jak na tom jsme.

Tomas
Joe-Joe (593)|22.12.2004 17:14
Njoblubenejsi je ten ktory dobre ovladas a splnuje tovje poziadavky. Moze to byt aj Movie Maker. :-)-
thomaes (6)|23.12.2004 20:48
[quote=Joe-Joe]Njoblubenejsi je ten ktory dobre ovladas a splnuje tovje poziadavky. Moze to byt aj Movie Maker. :-)-[/quote]

To s Tebou presne souhlasim. Myslim take, ze pro spoustu z nas je zajimave vedet, ktery nejoblibenejsi software pro strih u nas je. Proto stoji za to na uvedem URL hlasovat.

Tomas
Joe-Joe (593)|25.12.2004 10:18
Tak sa mi zda, ze hlasovanie tu uz bolo.
Je tu vela ludi co vedia a su odbornici vo Vegas,
potom je tu skupina zvana Premiere ako i dalsia skupina Pinnacle ci uz Studio, alebo Liquid. Zaujimavejsie by bolo hlasovanie, ktory soft mate oficialne kupeny, ale taku otazku by som verejne nepokladal :-)- .
Whitejoker (616)|26.12.2004 20:59
VirtualDub/VirtualDubMod :-D
Nejrychlejší, zadarmo a bez zbytečných blbinek a omalovánek
stoupicek (3)|28.12.2004 11:13
Pro moznost "Jiny" tam chybi policko pro doplneni o ktery jde. Ja hlasoval pro Kino, tak by me zajimalo jestli je nas vic :-)
wendy (260)|30.12.2004 07:10
Taky by mne zajímalo, jestli Power Director 3 od CyberLink používám sám nebo ještě někdo. Podle velikosti sloupečků zjišťuji svou mentální nedostatečnost, když jsem zběhl od Pinnacle Studio, chvíli laškoval s Vegas Movie Studio, prohlédl si Ulead Video Studio, spustil Adobe Premiere Pro a po chvíli marného tápání, jak si na zkoušku zavést do "timeline" zdrojový videoklip, jsem slavnou "Premiéru" odinstaloval.
S PD3 jsem spokojenej a nevím, co by mne přimělo začínat s nějakým jiným střihovým SW. Spíše budu hledat stejně potrefeného kolegu.