Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 44

Téma: Sony 32W4000-výpadky zvuku

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

nepozoruji to TV je dobře vyladěna
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele plikous
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pepikusss Zobrazit příspěvek
    chtel bych se zeptat, jestli je nejak poznat absence 100 Hz technolige? diky!
    Hele spousta lidi tady na foru tvrdi, ze si 100Hz vypina, takze asi tak, jinak napr. s hokejem ci fotbalem neni problem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Mám tento televizor jeden měsíc a mám rovněž výše uvedené problémy se zvuke. Zvuk funguje na všech výstupech scart, HDMI, komponent., analog. Pokud se však začíná trhat obraz na digitálu a klesá úroveň signálu, tak se digitální zvuk sám vypne. Naskočí znovu až po vypnutí a následném zapnutí přístroje pomocí vypínače na televizoru. Po vypnutí do pohotovostního stavu zvuk nenaskočí. Vycházím z toho, že se zvuk automaticky vypne při nekvalitním signálu, jako je tomu u obrazu bez signálu. Není snad možné abychom měli všichni stejný technický problém. Je to ale nepříjemné.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od QQQQQQ Zobrazit příspěvek
    Mám tento televizor jeden měsíc a mám rovněž výše uvedené problémy se zvuke. Zvuk funguje na všech výstupech scart, HDMI, komponent., analog. Pokud se však začíná trhat obraz na digitálu a klesá úroveň signálu, tak se digitální zvuk sám vypne. Naskočí znovu až po vypnutí a následném zapnutí přístroje pomocí vypínače na televizoru. Po vypnutí do pohotovostního stavu zvuk nenaskočí. Vycházím z toho, že se zvuk automaticky vypne při nekvalitním signálu, jako je tomu u obrazu bez signálu. Není snad možné abychom měli všichni stejný technický problém. Je to ale nepříjemné.
    A to se ti projevuje na všech programech, nebo jenom Nova HD? Mě se to totiž jinde než na Nově HD nestalo.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Mě už se to projevilo u 3 kusů.Teď zkouším NOVU HD nepouštět jestli to dělá jenom při ní nebo všude.Mě se u výpadku obraz nerozkostičkuje takže si myslím že to signálem není.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Mam Sony 32V4500 necele dva tydny a dela mi to take...cca kazdej druhej den vypadne zvuk(asi tak na dve hodky),vypnout a zapnout natvrdo sem nezkousel.....otestuju....kazdopadne jsem volal v patek do servisu a pry me zkontaktuje technik, ktery by prijel nahrat do tv novy software.....ale zatim se neozval, tak cekam...

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

Chlapi s 32W4000 můžete ukázat verzi fw? Mně to nedělá tedy jedu přes kabelovku, ale abych to porovnal.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Podle vseho jde nejspise o problem s DVB-T (a to NOVA HD) , kabelovka, hdmi, scart, pc slape v poho....

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Já teď Nova HD nepouštím a vypadá to že dobrý.Akorát včera při zprávách na Primě občas výpadky zvuku jakoby moderátorovi vypadli 2 písmena ve slově.Trvalo to asi 10 minut a zprávy tím byly nekoukatelné.Potom to zase fachčilo. verzi firmware mám tuto(jestli je to tedy ono) D.E-FA-Q-C.T.MC-A.CY.BE

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

Polo to je zajímavé. Já mám TV koupenou u Sony prodejcen (Elviapro) a můj soft je B.U-EQ-K-C.T.GG-A.CY.Z

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

vyjadreni od SONY - vysilani NOVA HD neni officialni, v ramci testovani se na tomto programu meni "identifikacni udaje", ktere mohou zpusobit vypadek zvuku.

e-mail od SONY:

Jedna se o problem televizniho vysilani. Blizsi informace dostanete v nasem centralnim zarucnim servisu:

SERVISNÍ CENTRUM
    SONY CZECH *
    V parku 2309/6
    148 00 Praha 4
    222 864 197

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

nasel jsem to na strankach novy ve foru, kazdopadne me se technik ze sony stale neozval...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

S tou verzi firmware je to tedy zajímave. Já ji mám z datartu, na krabici je nálepka dodavatele Sony Czech Praha, takze autorizovaný dovoz to snad je.Každopádně teď je všechno dobrý.Když sleduji Novu HD přepínám na normální zvuk a zatím dobrý.Akorát ta Prima zazlobila.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Stamik Zobrazit příspěvek
    vyjadreni od SONY - vysilani NOVA HD neni officialni, v ramci testovani se na tomto programu meni "identifikacni udaje", ktere mohou zpusobit vypadek zvuku.
    Tohle bych bral, pokud by vypadaval zvuk jenom na Nove HD, ale pokud vypadne zvuk takovym zpusobem, ze pak nejde na zadnom programu, tak at mi netvrdej, ze je to v poradku - tohle je proste chyba ve firmware.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

fakt je, že nemám zatím HD Novu až osd 26.3. ale doposud ani na jednom programu nemám se zvukem problémy a to jak na 32W4000 tak i na 40W4000 v období cca 5 měsíců ani jednou.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung LE32a656 vs Sony KDL 32w4000
    Od ???? v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-02-2009, 08:23
  2. Sony BRAVIA KDL-32W4000 vs. LG LCD TV 37LG6000
    Od whiscool v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-12-2008, 14:00
  3. Aver Hybrid+FM Volar HX - výpadky zvuku