Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nové modely 2009 LG LCD TV zná někdo?

2plazboz (55)|11.3.2009 06:25
Zdravím všechny,
mám takový malý problém.
Jsem skálopevně přesvědčený pro koupi LCD TV 42LG5000, ale je to "výběhový model", příští měsíc má snad již vyjít celá nová řada. Jsou prosím někde - třeba na zahraničních webech nějaké fotky, parametry těchto nových modelů?
Nějak jsem hledal, ale moc jsem toho nenašel....
Docela by mě totiž nakrklo, kdybych si teď koupil starý model a za 14 dní vyšel za stejnou cenu nový, s lepšími parametry...

Prosím o info, spěchá

Moc děkuji :)
Frankie33 (41)|11.3.2009 12:30
[QUOTE=2plazboz;219006]Zdravím všechny,
mám takový malý problém.
Jsem skálopevně přesvědčený pro koupi LCD TV 42LG5000, ale je to "výběhový model", příští měsíc má snad již vyjít celá nová řada. Jsou prosím někde - třeba na zahraničních webech nějaké fotky, parametry těchto nových modelů?
Nějak jsem hledal, ale moc jsem toho nenašel....
Docela by mě totiž nakrklo, kdybych si teď koupil starý model a za 14 dní vyšel za stejnou cenu nový, s lepšími parametry...

Prosím o info, spěchá

Moc děkuji :)[/QUOTE]

Skus pozriet tu. http://uk.lge.com/products/category/list/tv_lcdtv.jhtml
2plazboz (55)|11.3.2009 12:53
Vynikající, moc děkuji...porovnal jsem to se starým modelem a zase vim kulový :)
Jsou tam nějaký novinky, ale i některé fičury chybí....no, ještě si to asi nechám projít hlavou....
RiMr (105)|13.3.2009 12:34
Dej pak vědět jak ses rozhodnul, taky řeším LG LCD FulllHD :-)
malda.pm (9)|16.3.2009 23:15
Výborně, nové modely vypadají pěkně, také teď pokoukávám po nové, cca 42" full HD LCD TV. Netušíte někdo, zda-li budou na těchto TV (řady LH) chodit testovací muxy O2 (příjem v Plzni) - Nova a ČT1 v HD?
2plazboz (55)|17.3.2009 08:54
Jen si tak rikam, aby se tenky design nepodepsal na kvalite zvuku - viz spatny zvuk z modelu 6100....
Ja jsem porad jeste nalomenej pro 42LG5000, da se jeste sehnat i kdyz spatne, ale pry je tam problem z pozorovacimi uhly - bohuzel jsem konkretne tenhle model na vlastni oci nevidel, protoze uz je prakticky stazeny...ale videl jsem 42lg3000 a tam je to v pohode...ze by mely tv jinou obrazovku? Tedy samo maji, maji jine rozliseni, ale technologie by snad mela byt stejna...jeste vazne uvazuju nad nejakym SHARPem...
RiMr (105)|17.3.2009 14:58
No pokud má 5000ka S-IPS panel stejně jako 7000ky, tak to s těmi úhly lepší nebude :-)