Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

sekání - zmrazení obrazu

nosaty63 (50)|10.3.2009 19:28
Může mi prosím někdo vysvětlit, když se mi občas seká obraz, je to způsobeno někde po cestě(k družici, z družice)? Nebo je na vině můj příjmač (laciný Strong 6500)? Kámoši, co si pořídíli set top box DVB-C, tak nadávají, že se jim obraz často seká. Nebo je to obvyklý neduh digitálního vysílání?
losos (2977)|11.3.2009 05:49
Asi ano, těžko posoudit, když oba přijímače nemůžeme mít vedle sebe, připojené ke dvěma TV..., ale občas se to sekne i mně...
paja truhlik (138)|31.3.2009 20:48
Ahoj pridavam se do dyskuze mam tv samsung LE40656 a satelitni prijmac topfield programy chytam pomoci karty skylink standart posledni asi tyden sem zaznamenal sekani nebo uplne vypadky tv nova prosim vas muzete mi nekdo rict zda ste se stim nekdo uz taky setkal? cim by to mohlo byt zpusobene?? vypadava jenom tv nova děkuji prosim o rychlou odpoved na tav se neda divat vcera vypadaval obraz co 2minuty behem filmu
losos (2977)|1.4.2009 05:56
Neuvedl jsi JAKÝ Topfield (je jich více druhů), dále jaký modul Cryptoworks používáš - značka TV v tomto případě je irelevantní (=nehraje roli).
Problém může být také vinou mraků, nebo nastavení paraboly potřebuje trochu doladit, včetně např. i pootočení konvertoru, nebo jeho přiblížení, či vzdálení od paraboly...
S mým TF jsem tyto problémy nepozoroval, ale já vlastně nesleduji SD Novu, ale jen tu HD, takže o SD signálu Novy nic nevím, sorry, nevšiml jsem si toho, že jde o SD vysílání....
Ani ve snu by mne nenapadlo, že na takové super perfektní televizi, jako je 40LE656 bude někdo jěště dnes sledovat SD vysílání, to je vrcholné pokoření televizoru, co jsem kdy viděl... Chudák TV, to si opravdu nezaslouží !
paja truhlik (138)|1.4.2009 09:59
Ahoj topfield mam 6000cr sila signalu je uplne skvela a to 99= i ten kdo to tu montoval nevim jaka firma, zarizovaly to rodice rikal ze to je super signal. satelit mame na strese mi sme v prvnim patre takze nad nami sou dalsi dve patra vcetne pudy takze natu dalku bezva tak v tom problem nevidim spis bych rekl bud to neco s prijmacem,nebo ma nake poruchy v nasi oblasti skylink ci tv nova vsechno ostatni jede krasne, mame sadu na dve druzice... nevyznam se v tom tak vic rict zatim nemuzu