Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrání VHS na DVD

listopad (11)|23.2.2009 19:46
Dobré deň

asi se opakuji..ale

mám spoustu VHS kazet....

video Panasonic NV-FJ632
PC s Tv kartou Leadtek Winfast TV2000 XP Expert

kdysi jsem propojil video s Pc viz fotka 1. (z videa scart redukce - S-video, 3 x Cinch -žlutá video, červená audio mono, černá audio R ) redukce do Pc karty ob. 2
nevím zda je nutné zapojení všech káblíkůůůů

nahrál..dobry..jde do dál nějak upravit (zmenšit ???) ..nebo to nechat jak to je ??
nebo varinata půjčit si DVD recordér, propojit s videem a nahráááávat.

nejsem znalec v oboru proto se tak ptám....nejde mi o nějakou korekci obrazu či vylepšení, ale spíš abych neměl dalších xxx DVD...

díky za odpověď ať je jakákoliv
P1000280.JPG P1000281.JPG
Pitomec (10211)|23.2.2009 20:13
Půjčit si ten DVD rekordér.
Pytkin (7947)|24.2.2009 00:58
tiez som do prace kvoli takymto veciam kupil dvd rekorder .. stlacis record a jede to .. riesit to na pocitaci je otrava ..
Welshcorgi (141)|28.6.2009 13:30
[QUOTE=Pytkin;217349]tiez som do prace kvoli takymto veciam kupil dvd rekorder .. stlacis record a jede to .. riesit to na pocitaci je otrava ..[/QUOTE]

Když už tě tu mám :D Bral jsi jen DVD rekordér nebo combo VHS/DVD s nějakým interním dešumátorem? Mě už to taky neba tahat přes PC (není čas) a to by mi moc pomohlo.
Pytkin (7947)|28.6.2009 14:59
nie .. samotny dvd recorder .. totiz napred som kupil VHS+dvd player ... uz vtedy som uvazoval ci nekupit rovno s dvd recorderom .. Ale bolo to dost drahe a zdalo sa mi to zbytocne :) pol roka na to som zistil , ze potrebujem dvd recorder , kvoli prehravaniu DV kaziet na DVDcka .. casto niekto donesie 5 kaziet zo svadby , ci mu to mozme dat na DVD .. na to je super dvd recorder .. pripojis kameru a stlacis ONE DUB RECORD .. a samo si to pretoci kazetu v kamere a nahra to na dvd .. cize teraz mam samostatne vhs prehravac a dvd recorder .. neviem comba VHS+dvd recorder maju dake obvody na "vylepsovanie" obrazu .. nemam skusenosti s inymi pristrojmi ..
vvilik (8)|30.6.2009 21:24
Na tohle používám kameru Sony s odblokovaným DV vstupem. Kamerou zdigitalizuji analog.