Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Samsung LE32a656 vs Sony KDL 32w4000

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravim vsetkych.Neviem sa rozhodnut medzi tymito dvomi TV.Zaujimaju ma hlavne nejake prakticke skusenosti ak ich niekto ma. U samsungu sa obavam ze narazim na vadny kus a Sony ma oproti samsungu dost vysoku odozvu ale zase ma par veci naviac ako Sam.Napriklad DVBT mpeg4 tuner ktory zrejme v dohladej dobe vyuzijem lebo na slovensku sa pocita hlavne s tymto formatom.Obe tv su FHD tak by som chcel vediet ako si poradia s SD signalom hlavne z DVD ktorych mam doma takmer 2 stovky a len kvoli blu-ray filmom by som sa ich nerad vzdaval.Vo forach je to tak 50/50...niekto doporucuje Samsung a niekto Sony...neviem sa rozhodnut.cenovo su takmer rovnake ale sony povodne stal ovela viac a za posledny polrok isiel s cenou dole takmer o 16 000 sk...TV budem pouzivat hlavne na pozeranie DVD a hranie na xboxe 360.V dohladnej dobe mozno pribudne blu-ray prehravac.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

tiez sa pripajam ja sa rozdodujem medzi

Sam 32A656
    Sony 32W4000
    Panasonic 32LZD80

cenovo su skoro rovnake, sony a Pan je o par tisic drahsi ako Sam.
    Pan ma navyse 100 Hz a S-IPS panel. vraj by mal mat lepsie farby.

teraz mam normalnu antenu a DVD rekorder s HD philips ale bez HDMI. Chystam sa na sat primac s HDMI. Ale rekorder ostane.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

mohu jen k 32W4000 jsem maximálně spokojen všechny tunery i pro HD mimo tuneru pro DVBV-S je to FHD TV jinqak zde je odkaz a nahoře v pravém rohu jsou top ten TV a tahkle je stále na 1. místě. Jinak zvládá sport a rychlost i bez 100Hz.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od jarda50 Zobrazit příspěvek
    mohu jen k 32W4000 jsem maximálně spokojen všechny tunery i pro HD mimo tuneru pro DVBV-S je to FHD TV jinqak zde je odkaz a nahoře v pravém rohu jsou top ten TV a tahkle je stále na 1. místě. Jinak zvládá sport a rychlost i bez 100Hz.
    a ako je to s podsvietenim? ja mam Sony KDL 32v4500 a po mesiaci som riesil hned reklamaciu...na paneli boli zvysle pruhy...ked som sa pozrel trosku zo strany tak boli pekne vidiet.Bolo ich tam asi 10...ked prisiel tv zo servisu tak 2 pruhy tam este ostali.Je to vidiet hlavne u velkych farebnych plochach.Preto vaham s 32w4000 lebo vo forach som sa docital ze aj s tymto modelom boli podobne problemy.Inak 100HZ nejako neriesim a vobec mi to nechyba.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

???? bohužel se stane, že má člověk smůlu na špatný kus. Už jsem několikrát psal, že se hodně projevily problémy s podsvícením u výrobků 08. 08 Já mám jjak 40W tak 32W a asi jsem měl štěstí, žádné pruhy. Podotýkám, viditelný clouding. Na 100Hz mám stejný názor. Můj kolega koupil před x měsíci stejný model jako ty a je zatím spokojen.Jinak koukni na youtube.com a zadej clouding a myslým, že by si pak nekoupil žádnou TV. Nenajdeš značku, kde by se to neobjevilo. Bohužel trubicovky tím trpí je to dáno technologií.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od jarda50 Zobrazit příspěvek
    ???? bohužel se stane, že má člověk smůlu na špatný kus. Už jsem několikrát psal, že se hodně projevily problémy s podsvícením u výrobků 08. 08 Já mám jjak 40W tak 32W a asi jsem měl štěstí, žádné pruhy. Podotýkám, viditelný clouding. Na 100Hz mám stejný názor. Můj kolega koupil před x měsíci stejný model jako ty a je zatím spokojen.Jinak koukni na youtube.com a zadej clouding a myslým, že by si pak nekoupil žádnou TV. Nenajdeš značku, kde by se to neobjevilo. Bohužel trubicovky tím trpí je to dáno technologií.
    tak ci tak asi pojdem do tej w4000-ky.Predsa len je to podla mna ovela kvalitnejsi TV nez 6-kova rada od samsungu.Vcera som zasiel na sony stranku a tam je uz medzi novinkami model 32w5500...vyzera velmi zaujimavo a uz ma aj tych 100HZ,ale pravdepodobne bude dost drahy tak ako kazda novinka od sony a keby som mal cakat nez zlacnie tak tu bude opat nieco nove a tv by som takym sposobom nekupil nikdy .Pojdem ku nam do sony centra a trochu precvicim predavaca...bude rozbalovat jeden kus za druhym pokial nenarazim na kvalitny kus

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Aj ja Ti odporúčam Sony 32W4000

Podobná témata

1. Samsung LE32B650 vs. Sony 32W4000 vs. 32V5500
    Od brano.prco v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-05-2009, 17:53
  2. Sony 32W4000-výpadky zvuku