Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Popcorn A-110 neumí zvětšovat titulky?

palard (8)|16.2.2009 16:07
Zdravím konferu, jsem docela zklamán, že tento opěvovaný přehrávač neumí posouvat a zvětšovat titulky u DVD. Zkoušel jsem měnit titulky u AVI a tam to funguje v pořádku, ale DVD ne. Poradíte někdo co s tím? Přijde mi to divné, že AVI to umí,a le DVD ne. Děkuji předem
Pytkin (7947)|16.2.2009 16:14
palard : titulky pri DVD su bitmapy ulozene priamo ako grafika na disku .. este som nevidel dvd prehravac , ktory by to vedel .. proste titulky pri DVD sa spravia pri authoringu DVD a vsade sa zobrazuju rovnako ..

pri avi sa titulky vykresluju z textoveho suboru .. tam sa samozrejme velkost da menit .. aj umiestnenie ..
palard (8)|16.2.2009 16:19
[QUOTE=Pytkin;216340]
pri avi sa titulky vykresluju z textoveho suboru .. tam sa samozrejme velkost da menit .. aj umiestnenie ..[/QUOTE]

Děkuji moc za odpověď, nevím proš jsem si myslel, že se ukládají do separátní "stopy". Takže popcorn bude umět titulky z MKV souborů zvětšit a posunout?

A další dotaz: bude schopen přehrát titulky v externím souboru, které přihodím na disk vedle adresáře VIDEO_TS, nebo se to musí celé nějak předělat? Nebo nejlépe předělat do MKV?
Pytkin (7947)|16.2.2009 16:37
palard " pri MKV mozu byt titulky aj dnu aj vonku .. myslim ze obe vie zvacsovat .. ale 100% to neviem .. ja pouzivam dabing ..
rado101k (298)|17.2.2009 20:33
Vie pri titulkoch dokonca menit farbu,velkost a oramovanie pismien roznou farbou,treba sa pohrat so sipkami na dialkovom......