Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Konvertovanie videa z tunera Arion AC-9410PVR HDMI

Vetrooo (2)|15.2.2009 17:41
Dokážem konvertovať a upraviť video s tunera Arion rôznymi nástrojmi ako ProjectX,VideoRedo,NeroVision apodobne, ale mám problém. Nefunguje to ak použijem nahrávku s tzv. nevoľných kanálov.
Napríklad nahrávka z STV1,2,3,Joj aešte nejaké oničom televízie mi v pohode ide, ale ak chcem spracovať nahrávku napr. z AXN alebo Discovery, mám smolu. Nejde to. Neviete mi poradiť ako to môže byť zašifrované? Čo treba urobiť? Aký program použiť? Už som zaplnil skoro celý disk tunera. Potrebujem to odtiaľ dostať. Poradí mi niekto! Dík!
Retiree (659)|15.2.2009 18:29
Vetrooo (2)|15.2.2009 18:34
Ďakujem. Neišlo by to presnejšie ak to vieš.
Nemôžem prehľadávať celé fórum, vieš koľko som ich už prehľadal aj nemeckých a anglických dokonca aj nejaké korejské. To bolo hrozné.
Retiree (659)|15.2.2009 19:26
Televize/Diditální televize, např. vlákno: Návod na přenos dat z DVR do PC a editaci videa
delta48 (1)|28.3.2009 00:19
Ahoj,
s problémom, ktorý máš sa už trápim odkedy som si prevzal Arion od "SATRA", ale na nič som neprišiel a to je už vyše roka. V tomto by mohol urobíť nápravu len samotní oprerátor ak by predložil požiadavku na úpravu, "Firmware" a o presne upgrade pre "Arion" aby sa nenahrával program kódovane. Viem, že sú rôzne druhy prijímačov, ktoré aj kodované predplatené programy zaznamenaju nekódovane, ak dostanú na to príkaz, ktorý je samostatne v ovládacom programe prijímača. Je to nefér od prevádzkovateľa, lebo ak niektorá TV stanica dala program do siete tak brala v úvahu, že jej program bude zaznamenaný. Bohužial v našom prípade je to podraz od káblového operátora na nás. Ak sa Ti nejak podarilo rozlúsknuť tento problém bol by som rád ak by si pomohol aj mne. Ďakujem
r.carlos (1)|15.10.2009 18:35
Mám ho len pár dní, ale tiež som narazil na rovnaký problém. Napr. tu píšu toto: Nutnost dodatečného dekódování nahrávek kódovaných programů (http://www.rozhlas.cz/digital/prijimace/_zprava/412791). Teda niekde v menu prístroja by mala byť aj funkcia dekódovania nahrávok na HDD, ale ja som sa k tomu nedopátral.