Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HTPC a DVB-S

comtel (3)|8.2.2009 11:53
Ahoj,
projížděl jsem si teď půl dne všechny možné diskuse a tomto spojení ale ničeho jsem se vlastně pořádně nedopátral tak se obracím na radu s mojím požadavkem

1. mám HTPC s komb. DVB-T a analogem, MCE umí ovládat jen jeden z obou, ale na digitálu mi jede jen nova a barandov (občas prima)
2. kdysi jsem měl doma UPC které jsem už zrušil, ale zůstal mi satelit
3. rozhodl jsem se, že stávající síťovou kartu vyhodím a dám si tam satelnitní kam to píchnu a teď ty požadavky

- chci tam mít normálně Czechlink, koupím si tu jejich kartu, nehodlám s ničim šašit a tak poraďte jakou kartu, požadavky:
2x dvb-s tuner, funkční v xp/vista MCE, low profile (velká se mi tam nevejde)

Má někdo něco takového a je s tím spokojen? Vyčetl jsem, že někdo si koupil tu a tu kartu a musel tam dát nějaké virtuální ovladače a teď se to tváří že tam jsou karty 3 což už MCE neumí (až od w7)... tohle nechci řešit..

Zkrátka low profile karta s dvojtým tunerem na satelit abych mohl jedno sledovat a druhé nahrávat, k tomu slot nebo externí připojení czechlink karty.. Má to někdo? Prosím o tip, VYZKOUŠENÝ nejlépe.

Díky.
comtel (3)|15.2.2009 20:35
Opravdu toto nikdo neřešl?
MomoBrut (205)|16.2.2009 09:42
[QUOTE=comtel;216247]Opravdu toto nikdo neřešl?[/QUOTE]

No, ale resil ... ale ty tvoje pozdavky jsou dost narocne ...
Ja osobne porad cekam na DVB-S2 kartu PCI-E, DVB-S bych uz nekupoval ... ale treba ma nekdo jine pozadavky. Neznam S2 kartu, ktera je lowprofile a na ktere jsou dva tunery ..., ve verzi S hledej PCTV Dual SAT Pro PCI (4000i), ale ta nema standardne CI, takze smrdolit budes muset tak jak tak ...
comtel (3)|25.7.2009 22:21
no dobře, už jsem rezignoval na 2 nezávislé tunery... takže v podstatě mi jde jen o to, abych mohl sledovat cs link v MCE (momentálně XP MCE).. koukal jsem na skylink hd2 s orig CI slotem a CW dekoderem plus orig kartu.. ma to nekdo vyzkouseno pod MCE? nebo mi doporucite neco jineho (je i nejaka S2 karta jsem koukal, ale nikde jsem ji nevidel prodavat, ma to byt take low profile). Jde mi o kvalitni prijem CZ programu s EPG a moznosti nahravani z MCE, myslim ze toho nechci az tak moc, ale nemuzu se niceho dobrat.. Porad!