Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 91

Téma: glidecam smooth shooter

Je tu pravidelně Avatar uživatele LOPOLO_2
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim, planuju si pristi tyden objednat tenhle kit, mate s tim nekdo zkusenost a ochotu, podelit se o dojmy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od LOPOLO_2 Zobrazit příspěvek
    Zdravim, planuju si pristi tyden objednat tenhle kit, mate s tim nekdo zkusenost a ochotu, podelit se o dojmy?
    Jakou kameru montujes a se kterym glidecam (4000-2000 + HD verze) ji budes vyuzivat?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem zahořel pro, ale nejprve jsem si to celé vypůjčil na 1 den na vyzkoušení a to bylo moc dobře - jsem totiž drobnější figura a poněkud zlenivělý od compu )) no a výsledek byl ten, že s tím vydržím chodit tak maximálně 10 minut a mám infarkt - je to fakt pro celý chlapy, vřele doporučuji naapřed vyzkoušet !!! ))

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Špeta Marek Zobrazit příspěvek
    Jakou kameru montujes a se kterym glidecam (4000-2000 + HD verze) ji budes vyuzivat?
    rad bych Z1 na smooth shooter + 4000 pro

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od rebelll Zobrazit příspěvek
    Taky jsem zahořel pro, ale nejprve jsem si to celé vypůjčil na 1 den na vyzkoušení a to bylo moc dobře - jsem totiž drobnější figura a poněkud zlenivělý od compu )) no a výsledek byl ten, že s tím vydržím chodit tak maximálně 10 minut a mám infarkt - je to fakt pro celý chlapy, vřele doporučuji naapřed vyzkoušet !!! ))
    Ja sem uplna mrtvola na druhou stranu si rikam, ze to musi bejt snazsi nez vlacet jen 4000 pro v ruce .. a stabilizovat potrebuju, bylo by skoda mit z ghadamesskych ulicek roztreseny zabery nebo staticky ze stativu. Treba to preziju

Nováček
    Registrace
    May 2006

rad bych Z1 na smooth shooter + 4000 pro
    Nestacila by 2000ka? Z1 snad neni tak tezka. Jinak ja mam 2000pro a valim z ruky (HC3ka plus zavazi aby to bylo tezsi), ale taky dam o 15% víc než vážím na bench-press

Registrace
    Dec 2006

asi stacila ale rozdil v cene nen zasadni a nedostanes se v urcitejch situacich na hranici ( treba s termoobalem, tezkou baterii, vetsim mikrofonem atp. ) a vyhledove to muzes pouzit na vetsi kameru. Tam je ten rozdil minimalni.

Registrace
    Dec 2006

Nepremejslel jsi o smooth shooteru kdyz mas zaklad?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nepremejslel jsi o smooth shooteru kdyz mas zaklad?
    No my dva se zatim seznamujem, takze zatim ne, ale je mozne ze az poridim trochu tezsi kameru tak si to rozmyslim. S tim ramenem vlastne (aspon podle me) si absolutne odlehcis ruce, ale stejne musis obe ruce pouzit pro pohyb.

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Špeta Marek Zobrazit příspěvek
    No my dva se zatim seznamujem, takze zatim ne, ale je mozne ze az poridim trochu tezsi kameru tak si to rozmyslim. S tim ramenem vlastne (aspon podle me) si absolutne odlehcis ruce, ale stejne musis obe ruce pouzit pro pohyb.
    To mi nevadi .. ja si postavil takovej bast do riky ale nedalo se to dlouho udrzet a kloub samotnej taky nebyl nic moc ... od tohodle si slibuju ze vydrzim trosku dyl ..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nechci tady někomu dělat reklamu, ale opravdu za nejlepší považuji si to napřed vyzkoušet http://steadycam.sweb.cz/

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

No já znám glidecam V-8 (je to to stejné, jen starší verze) a jako hračka je to dobrý Záleží co s tím plánuješ točit. Ale počítej s tím že po 15 minutách se s tím nebudeš tak usmívat jak ne těch jejich fotkách) Chce to mít dobrou fyzičku, nemít problémy se zády(!) a hlavně zkušenosti s vyvážením, chozením a běháním. Jestli máš nějaký konkrétní dotaz sem s ním, pokud vím odpovím.

Registrace
    Dec 2006

Diky, v jakym smyslu hracka? Planuju s tim tocit ulicky v Ghadamesi, u kterej by mi prislo skoda brat to jen ze stativu a pak neco zaberu pri jizde prez saharu z auta ( asi ze strechy nebo tak neco )

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

No hračka v tom smyslu, že oproti profi steadicamu, je to celé trochu labilnější, jednodušší, lehčí. A že některé detaily nejsou úplně dořešené. Např. to vysouvání střední tyče kdy se může stát, že když to někdo povolí, část s protiváhou odpadne - a kamera se poroučí tvrdě na zem, nebo sytém vyvažování není dvakrát komfortní a chce to trochu štěstí a náhody to dostat do ideálního (dynamického) balancu. Nebo když chceš mít dole místo protiváhy monitor nebo baterku, tak není vyřešené tažení kabelů ke kameře, takže si to člověk musí vyvrtat, atd...
    Ale to neznamená, že by s tím nešly udělat hezké záběry. Co mám zkušenost, tak nejlepší výsledky jsou při běžné, případně rychlejší chůzi. Takže na ty účely cestopisu by to mohlo být zajímavé zpestření. Jen jsem úplně z diskuze nepochopil, jestli si teda chceš kupovat i vestu nebo základní část jen do ruky.

Registrace
    Dec 2006

s vestou .. smooth shooter kit - ( http://www.marcotec-shop.de/de/produ.../detail_41.htm )

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ako vo Vegase na smooth keyframe?
    Od stayman v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 11:06
  2. pouzivate smooth filtry na digitalni video?
    Od in0 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-04-2004, 18:30