Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Karel Polívka (119)|17.8.2012 16:25
Pro zobrazení všech recenzí z našich magazínů stačí do prohlížeče zadat URL ve tvaru [NOPARSE]www.tvfreak.cz/recenze[/NOPARSE].


Recenze na TV Freaku, Světu hardware, Digimanii, Světu mobilně, Světu audia.Rubriky s nejvíce recenzemi:

Multimediální centra, Monitory, Fotoaparáty, Objektivy, Skříně, Periferie, Zesilovače.Nepřehlédněte naše doporučení:Pár ukázek, jak vypadají naše recenze:


[SIZE="4"]EAGET HP: kovový elegán[/SIZE]

Model H5 se mezi multimediálními centry rozhodně neztratí, tedy alespoň po stránce vzhledu. My se však vzhledem nenecháme obloudit a nahlédneme i pod kapotu. Bude výrobcem udávaná výbava, zejména čipset Sigma, proti konkurenci stačit?


[SIZE="4"]Asus PA248Q: grafické překvápko?[/SIZE]

Společnost Asus vždy nabízela klasické kancelářské monitory, ale s příchodem e-IPS se vrhla také na grafický segment. Série Pro Art slibuje kalibrované barvy již z výroby a režim QuickFit. Udělá si Asus v grafickém segmentu své hnízdečko?


[SIZE="4"]Sony Cyber-shot RX100: terminátor zrcadlovek[/SIZE]

Velký 1" Exmor CMOS čip, 20MPx rozlišení, objektiv Carl Zeiss se světelností F1,8, progresivní Full HD video a mnoho dalšího. To jsou vizitky nového profi kompaktu od Sony, který se k nám dostal na test. Jaký bude ve skutečnosti? Je 20 MPx moc, nebo akorát?


[SIZE="4"]Corsair Vengeance C70: celokovová herní skříň[/SIZE]

Corsair se v poslední době rozjel a začal na trh chrlit řadu nových produktů pod značkou Vengeance. Řada přišla také na počítačové skříně C70, které jsou zatím mezi herními modely ojedinělé, ovšem jinak má Corsair samozřejmě s výrobou skříní své zkušenosti.