Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppage - Black window

Daktari (1)|17.12.2004 18:38
Mam dotaz na neuveritelnou vec, a to jsem precetl navod i nektere mne dostupne zpravy (nick "kopyto") na webu: Hauppauge WinTV-PVR-250 po korektni instalaci sice nastavi kanaly, ale mam po zobrazeni "prehravaneho" kanalu kterych to naslo kvanta cernou obrazovku. Zkousel jsem antenna vstup u volby country(ale tam Czech republic neni, zkousel jsem tedy Italia a Poland- v ATI Italia jde jako jedina...) anebo all channels, PAL B/G coby video format a nic...Kde bych mohl delat chybu, nez s tim prastim? Diky za odkazy nebo e-mail. Daktari

Dovolil jsem si ti upravit úvod - aby bylo viditelné, že se jedná o Hauppage. Moderátor
Ivo Mašek (10205)|17.12.2004 18:51
Já mám na mých webových stránkách "special Hauppage" - poznatky a odkazy, právě od nicka Kopyto.
Kdyby ti to nepomohlo, musíš počkat na "kopyto". On se v Hauppage opravdu vyzná.
kopyto (26)|20.12.2004 17:38
pro: daktari

Jestliže pro naladění předvoleb jsi použil automatické ladění (ale stejný problém při prvním spuštění original. ovl. aplikace WinTV2000 je i u ručního naladění TV fregvencí do předvoleb), je nutné přenastavit Suit manager tak, aby řazení kanálů bylo podle presents (předvoleb) a ne podle channels (=TV fregvencí):

- po otevření aplikace WinTV2000 -> nastavení -> Suit manager -> nastavit řazení podle předvoleb=presents [bohužel je default. nastaveno řazení podle TV kanálů = channels (=TV fregvence)].

Jinými slovy teď zřejmě nastala situace, že si např. chceš zobrazit kanál (= naladěnou TV fregvenci) na předvolbě č. 1 , ale TV karta zobrazuje právě 1. kanál = channel (= TV fregvenci odpovídající 1. kanálu).

Až přenastavíš Suit manager snad to budeš mít OK. Jinak country nastav na Germany-zvuk. normu si karta přiřadí správně sama.