Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Súúrne potrebujem pomôcť..

peter.urblik (355)|1.2.2009 22:31
Ahojte.. Potrebujem pomoc.. jeden známy mi daroval Canon XL 1 vela o tejto kamere neviem.. neviete mi čosi poradiť???? Veľmi by som vás prosil ... potrebujem manuál on ho kdesi stratil a nevie ho nájsť takže som bez neho a po anglicky tak dobre neviem... takže by sa mi moc hodil manuál v nejakej zrozumitelnej reči.. česky alebo po slovensky... Budem vám skutočne zaviazaný a moc vdačný.. sám si s tým neporadím... Aký máte názor na tú kameru?? viem sú už lepšie predsa má už nejaký ten rok ale pýtam sa pretože som o nej čítal že je skvelá teda podla tej recenzie... Takže jediné čo mi ku šťastiu chýba je manuál a potom už môžem točiť a točiť už vopred dakujem
Pavel_tempx2 (829)|2.2.2009 16:12
XL1 není špatná kamera, tuším, že jí používali i ve zpravodajství TA3 (a je hodně vidět i v různých amerických filmech a seriálech), pouze má určité nedostatky (lowlight, hledáček, ...) a přednosti (ramenní typ, výměnné objektivy, spousta volitelných režimů natáčení - AUTO, TV..., různé audio vstupy - regulovatelné, externí mikrofon...), jinak o český manuál doporučuji napsat panu Zapletalovi do Olomouce (Importa ZZ + Video ZZ Olomouc)
peter.urblik (355)|2.2.2009 16:34
[QUOTE=Pavel_tempx2;214346]XL1 není špatná kamera, tuším, že jí používali i ve zpravodajství TA3 (a je hodně vidět i v různých amerických filmech a seriálech), pouze má určité nedostatky (lowlight, hledáček, ...) a přednosti (ramenní typ, výměnné objektivy, spousta volitelných režimů natáčení - AUTO, TV..., různé audio vstupy - regulovatelné, externí mikrofon...), jinak o český manuál doporučuji napsat panu Zapletalovi do Olomouce (Importa ZZ + Video ZZ Olomouc)[/QUOTE]

moc krát dík za info... pomohlo mi sa lepšie rozhodnúť.. stále počúvam viac kladných vecí takže sa teším