Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Jak jste připraveni na digitalizaci?

husky14 (34)|30.1.2009 10:12
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jak jste připraveni na digitalizaci?

Proces zavádění pozemního digitálního vysílání je již v plném proudu a většina z nás už dnes digitální TV vysílání přijímá. Jak jste se na tuto skutečnost připravili? Vyřešil to obyčejný set-top box, nebo jste rovnou pořídili novou TV s HDTV tunerem? Museli jste třeba kvůli příjmu upravovat Vaše anténní rozvody? Ať už jsou Vaše zkušenosti jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Ivo Mašek (10205)|30.1.2009 18:55
Tak já, jako příjemce DVB-C, vlastním kabelový STB, který jsem dostal ještě od Karnevalu. A protože používám CRT přístroj, tak jsem uchráněn různých nešvarů, které jsou, dle mnoha vyjádření jiných uživatelů, viditelné na LCD, či plasmě.
arkij (540)|30.1.2009 19:42
Nijak, neboť se nás tady v Olomouci ještě dlouho nebude týkat. Pěknej obrázek na CRT se základní programovou nabídkou volně analogem šířených stanic mi bohatě stačí, dívám se občas a to hlavně na ČT 2, na komerčních stanicích je jen velice málo toho, co stojí za shlédnutí a budu-li mít těch stanic po digitalizaci víc, lepších pořadů pro mne tam stejně víc nebude.
Neregistrovaný (0)|1.2.2009 14:06
Klatovy. Mám hotovo. 2xDVB-S a 3xDVB-T ztoho 2 settop boxy. 1 směrová anténa na Plzeň + 1 síto (chytám němce). Celkem asi 11 českých probramů a 10 německých. Síla signálu +-98%. A až sem nečekal že settop box Kaon za 900,- je naprosto dostačující.