Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pomoc pri instalaci PIXELVIEW PlayTV 300 DVB-T

22Majkl (18)|28.1.2009 20:02
cus lidi prosim pomoc pri instalaci jsem uplnej zacatecnik v TV kartach .-) koupil jsem si tv kartu PIXEL VIEW a nevim co a jak s tim .-) na prilozenem cd jsem po dlouhe dobe nainstaloval program BLACK GOLD TV ale naladi se mi tam jen OCKO,Z1 a PUBLIC nechapu proc ale stejne to porad pise nejaky chyby.ctu ze tady doporucujete SKYVIEW ale nevim jestli bude spolupracovat s tou moji kartu a nebo jsem jeste nekde cetl program DVBViewer.

nebo da se nejak zjistit jestli jde vubec do karty signal ?! ale kdyz chytnu ocko z1 a public tak by mel jit ne ?

kdyz budu mit nejaky z tech programu tam se nejak prehazuje ze to bude ladit z anteny ci co ?!

kdyby byl nekdo tak ochotnej a poradil mi v zacatcich byl bych mu moc vdecen.lepsi komunikace by byla treba pres ICQ kdyby nekdo chtel 224704599

dekuji za odpovedi
Ivo Mašek (10205)|28.1.2009 20:37
Nejdříve si nainstaluj ovladače (soubor si někam stahni., má 70MB !):
http://www2.prolink.com.tw/pv-dt407pl+(5.7.0.7).exe
Když tak se mrkni na:
http://www.prolink.com.tw/
a tam na download - PCI/PCI Expres - Europe,Oceanie,Africa,Asia region

Bylo by idealní (dalo by se říci že nutné) odinstalovat to současné a začít od začátku.
22Majkl (18)|28.1.2009 20:51
takze odinstalovat to stavajici - pak stahnout ten soubor nainstalovat ho a zase instalovat ten BLACK GLOD z CD ?!
Ivo Mašek (10205)|28.1.2009 20:55
Pravděpodobně ne. Jen pokud si hardware vyžádá. je potřeba to zkoušet postupně. Já se snažil něco o té kartě zjistit - je to ale bída z nouzí.
Ještě než začneš, tak se podívej do ovládacích panelů / systém / hardware / správce zařízení , zda tam nemáš žluté vykřičníky.
(dnes se už pravděpodobně neozvu)
22Majkl (18)|29.1.2009 17:20
tak jsem to stahnul jak si rikal a ted jsem rozbalil ale bylo to nejaky divny :-) misto next a ok atd atd tam byli jenom otazniky tak jsem dedukoval a mackal asi co by se melo a ASI se neco nainstalovalo a ted znova mam nainstalovat ten BLACK GOLD program ?!

jeste prosim k cemu byl tento soubor vubec ?!

diky ti moc zatim
Ivo Mašek (10205)|29.1.2009 17:50
[QUOTE]
Ještě než začneš, tak se podívej do ovládacích panelů / systém / hardware / správce zařízení , zda tam nemáš žluté vykřičníky.

[/QUOTE]
Tohle jsi si zkontroloval?
22Majkl (18)|30.1.2009 08:40
jj to jsem zkontroloval ale ty vykricniky jsem tam mel na radicich zvuku ale dal jsem aby se neco stahnlo a uz tam zadny vykricniky nejsou ted je to v pohode nic tam neni -- a ted teda co ?
22Majkl (18)|30.1.2009 11:53
jo a myslis ze to ted pujde na tom programu BLACK GOLD a nebo musim dat nejaky jiny ?!
Ivo Mašek (10205)|30.1.2009 18:49
[quote=22Majkl;213970]jo a myslis ze to ted pujde na tom programu BLACK GOLD a nebo musim dat nejaky jiny ?![/quote]
Pokud nemáš možnost naladit programy, tak to tam nainstaluj. Ale moc tomu nevěřím.
Já o té kartě nemohu nikde najít použitelné informace. Pak samozřejmě dost dobře nevím, jak dál a co použít za náhradu. Ani u výrobce nejsou podrobnosti. Dostali jsme se do fáze, kde bych tu kartu už potřeboval mít na stole a o tu instalaci se pokusil sám.
22Majkl (18)|31.1.2009 09:37
tak jsem to tam nainstaloval zpatjky ten program a opet to same !!! jenom public z1 a ocko nic jinyho :-/ a kdyz chci prepinat ty programy tak vzdycky to nahlasi chybu a musim ten program zapnout znova abych videl jiny kanal.

pri instalaci to psalo ze to neni kompatibilni s XP nebo neco takovyho tak ja bnevim myslis ze mam zkusit jiny program ?!

pak uz nevim co s tim :-)
Ivo Mašek (10205)|31.1.2009 10:27
Pokud ti to hlásí nekompatibilitu pro XP (zřejmě určeno pro Win98SE), tak je to špatné. Ale já opravdu nevím, čím to nahradit. To už bych potřeboval mít na stole a sám si s tím celý den laborovat. Takhle na dálku už nevím, jak a co poradit a jaké možnosti zkoušet.
22Majkl (18)|31.1.2009 15:58
no tak to je blbe :-) a ty by jsi byl ochoten si s tim hrat a zkouset to ? kdybych ti ji poslal ?! a ja myslel ze to bude hracka jenom to tam dam a bude to chodit ale asi jsem se unahlil :-)
Ivo Mašek (10205)|31.1.2009 21:19
[QUOTE]
a ty by jsi byl ochoten si s tim hrat a zkouset to ? kdybych ti ji poslal ?!
[/QUOTE]
V žádném případě. Já jsem ochoten známým a jejich známým, co bydlí tady poblíž ve městě, co já., pomoci fyzicky jim lecos nainstalit (a také to tak praktikuji).
[QUOTE]a ja myslel ze to bude hracka jenom to tam dam a bude to chodit ale asi jsem se unahlil[/QUOTE]
No já bych ještě jedno řešení věděl. Ale asi se ti nebude moc zamlouvat. Provést kompletní reinstal OS a nainstalit jen to podstatné k provozu Windows. Tedy základní desku, grafárnu, zvukovku. Nic jiného, žádné codecpacky, skipe, a podobné legrácky. A na takto čistý stroj nainstalit tv tuner z přiloženého CD. A na tomto čistém stroji to zkusit zprovoznit.
22Majkl (18)|1.2.2009 10:17
no na to jsem taky myslel takze to asi taky tak udelam ze to znova nainstaluju cely OS .-)

diky
22Majkl (18)|1.2.2009 17:20
nebo jeste prosimte jakou bys mi doporucil levnou TV kartu DVB-T aby mi sla na XP

diky
Ivo Mašek (10205)|1.2.2009 17:48
Nejčastěji se tu píše o Leadteku (když tak se rozhlédni po této sekci:
https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/13-dvb-t ).