Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zdravím, dostal se mi do rukou mírně použitý multimediální PC (výhodná koupě) s OS WIN XP SP 3, HW jede v pohodě, až na TV kartu "Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T ". Je to klasický model do PCI, OS o ní ví (dle záložky Systém). Problém je následující: Je možné tuto kartu rozchodit, pokud k ní nemám příslušné CD se SW/ovladači (jako jediné ze všech CD jsem ho nedostal), použité ovladače jsou windovskácké a to pouze pomocí aplikace Windows Media center (=WMC)? Já se domnívám, že ne (nikde ve WMC jsem totiž nenašel základní nastavení (norma, zdroj signálu - analog, digi, rozlišení atd), ale můžete mi to potvrdit ? Podle mě chybí program, přes který se TV karta nastaví a vlastní WMC jen to nastavení přebírá a používá, nebo se mýlím ? Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od VitaminS Zobrazit příspěvek
    Zdravím, dostal se mi do rukou mírně použitý multimediální PC (výhodná koupě) s OS WIN XP SP 3, HW jede v pohodě, až na TV kartu "Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T ". Je to klasický model do PCI, OS o ní ví (dle záložky Systém). Problém je následující: Je možné tuto kartu rozchodit, pokud k ní nemám příslušné CD se SW/ovladači (jako jediné ze všech CD jsem ho nedostal), použité ovladače jsou windovskácké a to pouze pomocí aplikace Windows Media center (=WMC)? Já se domnívám, že ne (nikde ve WMC jsem totiž nenašel základní nastavení (norma, zdroj signálu - analog, digi, rozlišení atd), ale můžete mi to potvrdit ? Podle mě chybí program, přes který se TV karta nastaví a vlastní WMC jen to nastavení přebírá a používá, nebo se mýlím ? Dík
    O CD s ovladači a SW požádej www.exac.cz Měli by ti vyhovět. Něco se dá postahovat i v Downloadu u Pinnaclů.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

dík, najdu seriový číslo a píšu hned. Ale že bez příslušného SW (nemyslím pouhé ovladače) to nerozchodím, na tom se nic nemění, ne ?

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Potřebuješ drivery (BDA), ty by u Pinnaclů měly být.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Tady máš vše, co k tomu potřebuješ, na jednom místě:

http://www.pinnaclesys.com/PublicSit...Name=PCTV+310i

Podobná témata

1. Pinnacle PCTV 310i
    Od jurasekj v sekci DVB-T
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-10-2011, 13:53
  2. problém s Pinnacle PCTV 310i
    Od jariska v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-06-2009, 09:26
  3. Trable s Pinnacle PCTV 310i (MCE ed.)
    Od jadva v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2007, 11:03
  4. Pinnacle PCTV 310i
    Od jirkas v sekci DVB-T
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 25-11-2005, 18:02
  5. Pinnacle PCTV 310i a DVB viewer
    Od jaba_tvf v sekci DVB-T
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 10:01