Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T

VitaminS (2)|26.1.2009 08:40
Zdravím, dostal se mi do rukou mírně použitý multimediální PC (výhodná koupě) s OS WIN XP SP 3, HW jede v pohodě, až na TV kartu "Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T ". Je to klasický model do PCI, OS o ní ví (dle záložky Systém). Problém je následující: Je možné tuto kartu rozchodit, pokud k ní nemám příslušné CD se SW/ovladači (jako jediné ze všech CD jsem ho nedostal), použité ovladače jsou windovskácké a to pouze pomocí aplikace Windows Media center (=WMC)? Já se domnívám, že ne (nikde ve WMC jsem totiž nenašel základní nastavení (norma, zdroj signálu - analog, digi, rozlišení atd), ale můžete mi to potvrdit ? Podle mě chybí program, přes který se TV karta nastaví a vlastní WMC jen to nastavení přebírá a používá, nebo se mýlím ? Dík
StD (8612)|26.1.2009 09:41
[QUOTE=VitaminS;213416]Zdravím, dostal se mi do rukou mírně použitý multimediální PC (výhodná koupě) s OS WIN XP SP 3, HW jede v pohodě, až na TV kartu "Pinnacle PCTV 310i PAL Stereo DVB-T ". Je to klasický model do PCI, OS o ní ví (dle záložky Systém). Problém je následující: Je možné tuto kartu rozchodit, pokud k ní nemám příslušné CD se SW/ovladači (jako jediné ze všech CD jsem ho nedostal), použité ovladače jsou windovskácké a to pouze pomocí aplikace Windows Media center (=WMC)? Já se domnívám, že ne (nikde ve WMC jsem totiž nenašel základní nastavení (norma, zdroj signálu - analog, digi, rozlišení atd), ale můžete mi to potvrdit ? Podle mě chybí program, přes který se TV karta nastaví a vlastní WMC jen to nastavení přebírá a používá, nebo se mýlím ? Dík[/QUOTE]

O CD s ovladači a SW požádej http://www.exac.cz Měli by ti vyhovět. Něco se dá postahovat i v Downloadu u Pinnaclů.
VitaminS (2)|26.1.2009 09:47
dík, najdu seriový číslo a píšu hned. Ale že bez příslušného SW (nemyslím pouhé ovladače) to nerozchodím, na tom se nic nemění, ne ?
StD (8612)|26.1.2009 10:26
Potřebuješ drivery (BDA), ty by u Pinnaclů měly být.