Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém zapojeni settopboxu

fcelka (1)|24.1.2009 22:09
Mám tv kartu Leadtek WinFast, už asi 6 let starou,koupila jsem si nový settopbox, ale nemohu propojit tv kartu se settopboxem. Předtím byl koaxiální kabel veden od pc do videa a přes něj do settopboxu. Ovšem s novým settopboxem při tomto propojení dochází k rušení signálu televize. Pokud ale vedu normálně koaxiál od pc do settopboxu nenaladím tv v počítači.
Ivo Mašek (10205)|26.1.2009 14:14
Koax od zásuvky kabelovky potáhneš do STB. Z STB po jednom SCART pojedeš do klasické TV (nemusíš, pokud nemáš kam), a zároveň na tomSTB by měl být i výstup koaxu. A tam zapojíš koax a povedeš ho do tv vstupu tv karty. Ta karta neumí kabelový digitál, takže stejně budeš chytat jen analog. A ten je v tom výstupu koaxu.
(jestli jsem tedy dobře pochopil dotaz)
karolko95 (18)|1.2.2009 12:53
[QUOTE=Ivo Mašek;213463]Koax od zásuvky kabelovky potáhneš do STB. Z STB po jednom SCART pojedeš do klasické TV (nemusíš, pokud nemáš kam), a zároveň na tomSTB by měl být i výstup koaxu. A tam zapojíš koax a povedeš ho do tv vstupu tv karty. Ta karta neumí kabelový digitál, takže stejně budeš chytat jen analog. A ten je v tom výstupu koaxu.
(jestli jsem tedy dobře pochopil dotaz)[/QUOTE]
A ako by si zapojil STB bez koax výstupu do TV karty Winfast DTV2000H. Výstupy z STB sú HDMI-1x (zapojené do vstupu TV), S-Video-1x, Video (cinch)-1x, Audio P,L (cinch). Skúšal som pripojiť S-video, video aj audio na TV kartu ale vôbec žiadna odozva.
Dik pomoc.
4JOKE (12)|2.2.2009 11:44
Ja mam presne ten isty problem ako karolko95. Pravdopodobne ma tiez ten isty STB od Orange. Akurat, ze ja mam kartu Leadtek 2000XP/GLOBAL.

STB a Tv kartu som prepojil pomocou z SCART na STB do S-videa na tv karte. No vo WinFast je obrazovka pri prepnuti na S-video modra a bez odozvy.
karolko95 (18)|2.2.2009 23:47
[QUOTE=4JOKE;214293]Ja mam presne ten isty problem ako karolko95. Pravdopodobne ma tiez ten isty STB od Orange. Akurat, ze ja mam kartu Leadtek 2000XP/GLOBAL.

STB a Tv kartu som prepojil pomocou z SCART na STB do S-videa na tv karte. No vo WinFast je obrazovka pri prepnuti na S-video modra a bez odozvy.[/QUOTE]
Tak som to dnes vyriesil, mam totiž v zalohe este DIGI TV pre dve TV a tak som potiahol 8m kable z výstupu 1. TV audio a video cinch do TV karty. Na karte som nastavil vstup CVBS a uz to facha. Take vystupy má aj Motorola od T-Comu a ide to tiež.
Ale chcem vyriešiť ešte jeden problem, ci môžem prepojiť opticky výstup SPDIF z Magio boxu do OPTICAL vstupu DK JVC TH-D5 opt. kablom.
4JOKE (12)|3.2.2009 19:30
No ja inu moznost nemam. Akurat mozem cakat ci mi niekto poradi ako prepojit Set-Top-Box s TVkartou kedze cez SCART -> S-video nejde.
4JOKE (12)|3.2.2009 19:49
//preklep...
karolko95 (18)|3.2.2009 20:49
optika vyriesena, mal som zle nastavene vstupy. Manual je slaby je to shit!!!