Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Detekce scén v Premiere

paros (4)|16.12.2004 22:46
Ahoj,
začínám s Adobe Premiere Pro 7.0 a potřebuji vědět, jestli dokáže při nahrání videa s DV kamery detekovat scény a jak to udělat.
rOMAN007 (2)|17.12.2004 10:55
Umet by to mela ale me to taky nejde i kdyz to jede tak skube s paskem pouzij tohle a mas klid
http://windv.mourek.cz/
Tean (410)|17.12.2004 11:00
Ja uz s Premierou nepracujem, ale zopar ludi sa tu stazovalo, ze im to nefici. Takze netreba zbytocne maturovat a stracat cas.
roman007 ti dobre radi
Lupen (34)|17.12.2004 20:03
Funguje to bez problemů, ale v Premiere pro 1,5. V Premiere pro to funguje taky, ale na hovn...
vilik (127)|21.12.2004 18:30
V AP Pro to funguje naprosto spolehlivě. Předpoklad je ale DIGITÁLNÍ záznam. Setkal jsem se už s borcem, který se divil, že mu to nefunguje a měl analog. :-E
JC-VIDEO (31)|23.12.2004 01:23
[quote=vilik]V AP Pro to funguje naprosto spolehlivě. Předpoklad je ale DIGITÁLNÍ záznam. Setkal jsem se už s borcem, který se divil, že mu to nefunguje a měl analog. :-E[/quote]

Tiez by to AP mohlo vediet detekovat sceny aj podla zmeny sceny, ako to vie obycajne pinnacle studio, v pohode zdetekuje sceny aj z analogoveho videa .... (vyskusane na Pinnacle deluxe)
vilik (127)|24.12.2004 10:13
To JC-VIDEO: Nevím podle čeho AP Pro detekuje scény. Myslím si, že to je podle časového kódu, který se ukládá společně se záznamem na pásku. Proto stačí jen na sekundu zastavit record a už to detekuje novou scénu. Proto to asi nefunguje u analogového záznamu, tam se časový kód nezaznamenává. Kdyby to bylo podle změny scén, tak v případě, že budu točit nějakou tmavší scénu, například podzimní panorama a někdo ve světlém oblečení mě vstoupí do záběru, byla by to pro třeba Pinacle nová scéna. Pokud se mýlím, tak mě opravte.