Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nastavení nejpomalejší rychlosti vypalování?- nero

1234 (16)|21.1.2009 19:08
ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli je možné někde nastavit v nero, nejspodnější hranici rychlosti vypalování cd, tj. 4x.
jde o to, že když to tam nastavím, natáhnu muziku,vrazím cd a chci pálit, nabídne mi to nejspodnější rychlost někdy jen 12x. jde tam někde defaultně nechat rychlost, která by se neměnila?
díky moc za tipy a zkušenosti. (nero 7,8,9)
1234 (16)|22.1.2009 19:09
problém vyřešen, vypalovačka skončila v koše :-)
ale stejně jedna otázka.
jaktože se mi mění minimální rychlost při vypalování cd.
někdy mi to nabídne 4x, ale někdy jen 12x.
pro starý herky to potřebuju smahnout na čtyřku, a tak je možnost to defaultně to nastavit na 4x ????
dík za tipy
Frankie33 (41)|22.1.2009 19:13
A nie je to nahodou tak, ze rychlosti urcuje z databazy medii? Neviem, ci je dobre palit napr. 4x na medium, ktore na to nie je stavane a ktore ma podporovane rychlosti napalovania o dost vyssie.
Pajislav (3)|1.2.2009 07:06
Pokud rádi zapisujete na média vyšší, než certifikovanou rychlostí, lze pomocí jednoduchého zásahu do registrů zpřístupnit v NERO i další rychlosti vypalování a např. na 8x rychlostní DVD pálit rychlostí 12x. Je každého věc, zda to udělá, každopádně ale doporučuji, za tímto účelem používat média kvalitní. Spusťte editor registrů (tlačítko Start - Spustit - regedit) a do větve HKEY_CURRENT_USER/Software/Ahead/Nero - Burning Rom/Recorder zařaďte novou položku DWORD s názvem UseStaticWriteSpeedTable a hodnotou 1.

Možná po editaci v registrech lze navolit lib. rychlost, tedy i nizsi.