Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

dokumet o Kube...

bras (29)|16.12.2004 13:36
zdravim...zhanam nejaky dokument o Kube alebo nejaky dobry film co by nejak zobrazoval zivot na Kube...nemyslim holivudske mejnstrimove sracky...
matomi (5)|17.12.2004 12:43
A to ti je na co???
Som tam bol dva krat, ale keby som sa na to mal kukat este aj v telke tak sa rovno picnem.
Ziadny dokument ani film ako ty chces nepoznam, nie je to dovolene, len oficialne sracky s turistickych centier, s oficialnych casti Habany, a podobne.
[/img]
StD (8612)|17.12.2004 13:07
...no vidíš, a já tam poznal vyšetřovací vazbu na letišti José Martí "zevnitř" coby špion s kámošem (někdy 1983 nebo 4) a ještě nám tehdy zabavili všechny filmy (exponované i neexponované) :-(( ...na udání místního "pozorného" obyvatelstva. :-D
Ivo Mašek (10205)|17.12.2004 13:16
...no vidíš, a já tam poznal vyšetřovací vazbu na letišti José Martí "zevnitř"
:OO :OO ................... :-D (máš dobrý zážitky)
matomi (5)|17.12.2004 13:31
K tomu staci naozaj malo...
Pri ceste tam /boli sme tam pracovne takze aj nejake potraviny/ pobrali vsetko co sa dalo zjest este aj jablka, za salamu sa vyhrazali basou...
Pri ceste naspat - fotis alebo filmujes tam kde nemas = problemy, nedaj boh aby si kritizoval Castra alebo zriadenie niekde pri pive alebo rume :-)
pozor ani slovencina alebo cestina nie je dovolena, mali sme tu mnoho, velmi mnoho "studentov" s kuby za sociku...
Ivo Mašek (10205)|17.12.2004 14:42
A oni se nechtějí mít lépe, že udávají ty, kteří by jim i zveřejněním pravdy chtěli pomoci ?
To ti "studenti" jsou tedy dobří magoři.
clee (6592)|17.12.2004 15:16
buena vista social club, delal to wim wenders, vybornyy :-)
Pitomec (10211)|17.12.2004 18:01
[quote=bras]zdravim...zhanam nejaky dokument o Kube alebo nejaky dobry film co by nejak zobrazoval zivot na Kube...nemyslim holivudske mejnstrimove sracky...[/quote]
Rukojmí v Bella Vista
clee (6592)|17.12.2004 18:30
:-E
Joe-Joe (593)|17.12.2004 18:50
Kedysi som videl na Halmarku dva diely a volalo sa to Fidel. Ale evidentne to Fidela neautorizoval. :-D
bras (29)|20.12.2004 12:17
dik za rady...

tie vase skusenosti su fakt zaujimave!
a prave to ma zaujima...ako to tam v skutocnosti vizera
...tam treba zajst osobne..ja viem ......... zatial na to nemam :-(
...videl som nejake reportaze kde sa nadava na vsetko co kuba ma
(to povazujem za cistu propagandu)... ale i par zaujimavych veci o zivote
beznych ludi tam.... a tie rozdielne pohlady ma prave zaujimaju
...budeme mat v kubansky vecer v klube...a budu sa tam prave premietat nejake filmy reportaze dokumenty hudba...bude diskusia ...
Ivo Mašek (10205)|20.12.2004 12:50
...budeme mat v kubansky vecer v klube...
A bude to svobodný večer (bude se mluvit pravda), a nebo pod patronací kubánské ambasady (pak se pravda mluvit nebude).

kde sa nadava na vsetko co kuba ma
(to povazujem za cistu propagandu)...

To není propaganda. U nás ve fabrice dělají dva kubánci, kteří se v roce 1990 nevrátili na Kubu.
Jejich problémy, problémy jejich příbuzných, 10 let nesměli na Kubu (směli, ale návrat do Evropy nemožný, za to 25 let v kubánském kriminále jistý), cenzurované dopisy z Kuby, dopisy od nich z Čech záhadně poztrácené.....atd. Za ty roky jsem se od nich toho opravdu dozvěděl maximum. To by bylo hóóóóóódně dlouhý povídání.
bras (29)|3.1.2005 12:12
>>to: Ivo Mašek

hmm...presne to ma zaujima dufam tam budu ludia co budu vediet povedat nieco k veci...
tvojich znamych by som tam privital... nieje nad info z prvej ruky
...ale ja to neporiadam, takze som zvedavy koho privedu do diskusie zainteresovany...

>> vdaka za tipy