Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG GH22LS30 - unspecified target error

Walker (69)|21.1.2009 12:20
Ahojte, po koupi a připojení této mechaniky (SATA verze) sice tato čte, ale nevypaluje... V Neru 6 nahlásí na začátku vypalování hlášku unspecified target error a pak už jenom zničí médium ať už CD nebo DVD (Verbatim)... setkal jste se s tím někdo pls? Firmware je tam nejnovější a jinak už nevím... Díky! Ještě doplním, region mám nastavený a teď jsem zkoušel vypalovat v ImgBurnu a zapsal 35% a zastavil se...
Doplnění: Po několika e-mailech se servisním oddělením jsem mechaniku reklamoval a domů si obratem odnesl stejnou, ale z novější série. Prý se úmrtnost těchto mechanik pohybuje kolem 15% (podle mě docela dost). Nicméně, po zapnutí mě naplnila radost, mechanika se projevovala oproti předchozímu exempláři velice tiše! Hurá do vypalování a ......nic, stejná situace. Po několika základních oživovacích pokusech jsem ji odnesl k jinému počítači a ten mi její chování jen potvrdil. Takže, buď jsem úplně zmagořil a dělám nějakou fatální chybu, anebo mám pořádnej pech...! Pro ilustraci nabízím plejádů hlášek, které se při různých pokusech o vypalování stejného projektu nahodile objevovaly na obrazovce: DRIVE DOES NOT SUPPORT TAO RECORDING, ILLEGAL WRITE MODE FOR THIS DRIVE, SOME DRIVES DONT LIKE FIXATION IN SIMULATION MODE, DATA WILL NOT FIT ON ANY DISC, a mnoho dalších, hlášky se střídaly, projekt byl velikostně na 70% kapacity média, nevím co bylo na mých fotkách nelegálního a tak dále... :-(
29.1.2009 - problém vyřešen a to výměnou této mechaniky za Samsung, který bezchybně funguje. Holt se tento typ LG nějak nevyvedl... The end!