Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Rekordér s analogovým a DVB-T tuner s možností přehrávání videa na PC

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Předem se omlouvám za případný opakovaný dotaz, ale žádnou jednodušší odpověď jsem nenašel .
    Existuje nějaký HDD rekordér, který má analogový tuner (z důvodu příjmu kabelovky) a DVB-T tuner, s možností přehrát (nebo překopírovat) zaznamenané pořady na PC?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Každý DVD rekordér s HDD - záznam z HDD vypálit na DVD a šup s ním do PC.....

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

trošku zdlouhavé, taky jsem nad tím takhle přemýšlel, pálit na RW, ale pokud by film byl v nejvyšší kvalitě, tak určitě nezabere 1DVD

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Při nahrávce v nejvyšší kvalitě? Co te je? Já nahrávám na standard, nahrávat z tv tuneru v nejvyšší kvalitě nemá smysl. Pak se vejde na 1 DVD 120minut nahrávky. Pokud je film větší, pak nastavit flexibilní nahrávání, nebo standard a nahrávku rozdělit v rekordéru na dvě DVD.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

a pak jí nahrát do PC, spojit, vystříhat reklamy a převést do Divx a půl dne s jedním filmem je pryč
    Nejvyšší kvalitu jsem např. XP (bývá u různých značek označováno i jinak) - 8Mbitps 720x576.
    SP (6Mbitps 720x576) by mělo bohatě na nahrávání z analogu stačit. Jinak LP už trošku většinou degraduje rozlišení (záleží na typu a značce přístroje) při 4Mbitps na 544x576.
    Jde o to, že u PC trávím nejvíc času a bylo by pro mě lepší pustit nahraný film třeba při prohlížení stránek, než se otáčet a dívat na TV. Mám u PC i tuner, ale nechci platit navíc několik tisíc ročně za elektřinu, kvůli tomu, že jsem si chtěl nahrát nějaký film a musel tak nechat puštěný počítač.
    Ptal jsem se na něco podobného jako je Sigmatek PVR820.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

jogurt nevím jak to řešíš, ale já pokud si nastavím nahrávání ve zvýšené nejvyšší kvalitě HQ+ a chci to pak dostat na DVD tak mi to automaticky nabídne podle velikosti DVD ( Dl nebo klasika) kompresi jak to nahraje aby byl vždy na jednom DVD. Vždy se zobrazí velikost nahraného a velikost co bude na DVD a nabídne několik možností. Vzít větší DLko nebo volit stupeň komprese přepočítaný na velikost disku. A nebo to provede automaticky. Tak že tohle mne netrápí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jasně, tomu se říká flexibilní nahrávání. Ale co uděláš, když si stanovíš kvalitu záznamu (třeba nejvyšší) a pak se ti to nevejde na DVD ?

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

zatím se mji za dva roky nestalo aby v nej kvalitě nevešla aspoň na DVD DL. Když tak nahrávám jen jeden film.

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-12-2011, 23:40
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-05-2011, 14:57
  3. TV 32" s možností přehrávání filmů na USB
    Od iceland v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 08:22
  4. DVD/HDD rekordér s možností vypnutí OSD
    Od chestburster v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray