Zdravim,

mam AVER TV Hybrid Volar HX do USB portu, zajimalo by me, jestli lze nejakym trikem zprovoznit dalkove ovladani tak, aby fungovalo i na jine softy nez jen na software od Averu.
Stacilo by, kdyby slo rozchodit posilani IR kodu do Girderu, zbytek by se uz zaridil pres skriptovani
Akorat ze to nejak nemuzu rozchodit a nejsem si jisty, jestli to vubec nejak lze.

Zatim jsem byl schopny editaci registru Windows XP rozchodit dalkove ovladani tak, ze si muzu v AverQuick vybrat z nabidky vice programu jeden, ktery lze dalkove spustit (defaultne tam je jen AverTV6, dalsi programy tam pridat nelze, ale to resi ta uprava registru).
Jenomze to mi je k prdu, ze si muzu spustit libovolny program, kdyz ho pak uz nemuzu dal ovladat, protoze neprijima zadne IR kody.

Rozchozeni Girderu by byla super vec, ale nejak nemuzu prijit na to, jestli to jde nebo ne.
Taky jsem si vsimnul, ze po nainstalovani Aver softu se na disku objevil nejaky .exe soubor pro HID zarizeni a v Girderu jakasi HID podpora je, ale nevim, jak a jestli se to da nejak skloubit dohromady.

Netusite nekdo, co s tim?
Nebo je dalkove ovladani u USB Averu pro software tretich stran uzavrena/nepodporovana/nekompatibilni zalezitost?