Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hardware-usb device

PETR107 (3)|16.1.2009 11:29
Po přeinstalaci PC mě ve správci systému vypisuje neznámé zařízení. Při přeinstalaci hardware se vypíše jako USB DEVICE a nenajde žadný vhodný ovladač i při připojení k internetu. Neznáte nějaký program, který vypíše podrobný seznam hardwaru PC i s těmi, které nemají nainstalovány ovladače. Kdysi jsem jeden vlastnil, sice demo, ale vypisoval vše postupně a pak odfajfkovával co ovladač má a co ne. Přitom vypsal podrobný typ hardware. Já si myslím, že se to motá někde okolo Webcam, ta jediná mě po přeinstalci v NB nechodí a CD k němu nemám. Díky za rady.
StD (8612)|16.1.2009 11:41
Ten program se jmenuje Everest Home a je Free. Stejně tak ovladače si snad můžeš snadno vygooglit, když už zřejmě neznáš ani výrobce, proč ho neuvedeš? Stejně jako OS.
PETR107 (3)|16.1.2009 17:37
OS je xp ultimate, právě sháním ten program co mi vypíše, co mě to vlastně chybí. Ta webcam by měla podle výrobce být integrovaná kamera iSight.
PETR107 (3)|16.1.2009 18:04
Jo, a ten pogram jen vypsal, že je to neznámé zařízení USB Device, USB/Vid. To vím, myslel jsem jinej program, ale nemůžu ho najít. Vypsal všechno a pak odfajfkoval nebo odkřížkoval všechno zařízení. Drivery u tohoto programu již byly jako placená verze, ale to vypsání hardwaru podrobně zadarmo, to byla bomba.