Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Plazmova televize

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Neco jsem zjistil na mem televizoru(plazma Panasonic).Kdyz jsem u ni uplne blyzko a podivam se za logo programu(treba Nova),tak to logo vidim jeste jednou,vypada to tak asi 3cm smerem do obrazovky a nebo to vidim kdyz na ni koukam z hodne velkeho uhlu.Je to na vsech programech.Doufam ze to neni to vypalovani.Kdyz vypnu televizi obrazovka je cista.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

No ty televize nejsou dělaný na koukání ze tří cm, tak to je asi trochu optickej klam. To zůstávání obrazu (v horším případě vypálení) je vidět např. když necháš na telce delší domu nějaké menu a televizi přepneš tak, aby zobrazoval černou plochu, pak tam jsou obrysy docela hezky vidět.

Je tu občas Avatar uživatele Roli
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím my to máme taky a co jsem zjistil ze zdroje v Panasonicu jedná se o odraz v krycím skle panelu, tak že žádná závada ani vypalování obrazu ale normální jev a jak píše kolega výše na TV se nekouká ze tří centimetrů a z takhle ostrého úhlu.

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2008

Je to opravdu způsobeno krycím sklem obrazovky. Z velkých úhlů je potom obraz zdvojený.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

to jste me uklidnili.Diky

Podobná témata

1. Plazma: Plazmová TV kolem 60 palců (150 cm)
    Od snek49 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-05-2012, 08:25
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2011, 17:55
  3. Plazmova televize a filmy v avi
    Od lenkavlkova v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 21-03-2010, 21:45
  4. Televize s PAL B/G
    Od camel59 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7