Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-37PX80EA - pískání

pachop (1)|13.1.2009 19:45
Zdravím, koupil jsem si tuto televizi a neustále sliším pískání, nejde z reproduktorů, ale zezadu televize, nertušíte čím by to mohlo být občas to ustane pak se to obnoví, televizi jsem reklamoval přivezl si domu novou, ale pískání zůstalo. K televizi mám přes skart připojen modem na upc, přes hdmi domácí kino, přes cinch připojen zvuk do domácího kina, díky za odpoved
P
geniusss (19)|13.1.2009 20:47
[QUOTE=pachop;211663]Zdravím, koupil jsem si tuto televizi a neustále sliším pískání, nejde z reproduktorů, ale zezadu televize, nertušíte čím by to mohlo být občas to ustane pak se to obnoví, televizi jsem reklamoval přivezl si domu novou, ale pískání zůstalo. K televizi mám přes skart připojen modem na upc, přes hdmi domácí kino, přes cinch připojen zvuk do domácího kina, díky za odpoved
P[/QUOTE]

Ahoj! Ja mam doma tiez tuto verziu len v uhlopriecke 42..neviem ci je to to iste ale aj ja pocujem bzucanie ak uplne stisim hlasitost a v izbe a v okoli je ticho a na obrazovke nabehne viac bielej farby tak vtedy TV vydava take bzucanie..je to asi normalne robi to trafo..ale pri hlasitosti ak pridam to nie je vobec pocutelne naozaj iba pri uplnom stiseni zvuku...takze ak je to velmi slabe tak nemaj strach.. ak je to nieco ine tak potom neviem v com by to mohlo byt mozno nejake rusenie od inych spotrebicov..