Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Odebrání části titulků z DVD

LosPablos76 (119)|8.1.2009 17:41
Ahoj všichni. Potřebuji odebrat určité části titulků z DVD. Mám stažené DVD přes Shrink, jen film bez menu. Nepotřebuji nic dalšího upravovat jen odebrat určité sekvence titulků. Kde sem hledal našel jsem jen jak titulky přidávat, či editovat menu. Nejde to nějak rychle a jednoduše.
Díky.
artam (1147)|9.1.2009 00:11
"upravovat jen odebrat určité sekvence titulků" - to je čo? Editovanie titulkov na DVD? Na to potrebuješ demux titulkovej stopy z DVD, jej OCR prevod do textu, korekcie a editácia v nejakom titulkovom (alebo textovom) editore, následný rendering do titulkového sup formátu (čo je vlastne časová postupnosť bitmapových obrázkov) a nakoniec vymeniť namiesto pôvodnej titulkovej stopy na DVD.
Na každý krok je nejaký soft, kombajn neexistuje.

"Rychle a jednoduše" ide na DVD len odstrániť alebo pridať celé titulkové stopy.
stayman (12393)|9.1.2009 00:35
LosPablos76 (119)|9.1.2009 12:40
Chlapi díky. Artame mylsel jsem si to taky, ale stayman prostě zná... Díky moc. Jdu to testnout. Snad to bude fungovat. :-)
stayman (12393)|9.1.2009 15:18
Snad :D, ja to pouzivam na opacny postup, ked chcem mat zapnute titulky v urcitych castiach (force), teraz cez svaitky som robil MammaMia,nejaky oot tam vymazal tie force, nastastie nechal ceske, tak nebol s tym rpoblem.., ale ten soft by mal vediet vselico.. Inak bacha, tento maly zazrak zasahuje priamo do VOB suborov, IFO, BUP ponechava povodne..
LosPablos76 (119)|10.1.2009 12:42
:-) Tak přesně na tenhle film jsem to použil taky. Akorát jsem vše co nebylo pod písničkama prostě vymazal. Ani ne za hodinku bylo hotovo. Díkec.