Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ces 2009

homelesshomeless (5)|8.1.2009 10:25
tak jsem zklamaný z nabídky SONY, ktera misto toho aby zapracovala na kamerách na "karty", udělá low-end flash kameru na predrazey MS DUO. Proboha Sony podivej se na ostatni vyrobce, napr. canon .. ten se ve tomhle segmentu dost snazi mnohem vic .. HF-10, HF-11, HF-20, HFS-10, HFS-100 ! Proc ja bych si mel koupit sony tvoji novinku CX-100, nebo pres pul roku starou CX-11 (canon od uvedeni CX-11 predstavil podruhe novinky v techto kamerach a sony asi spí) kdyz canon ma stejne dobrou kameru (podle http://www.camcorderinfo.com/ i lepsi, ostrejsi obraz) s integrovanou 32 GB pameti a na silene levny SDHC karty, navic zaznam 30p, 24 mbps (no dobre, kvalita obrazu na to nema vliv, ale je to holt technologicky dal nez 17 mbps u sony). Kdyz procitam diskuze na webu, tak zjistuji ze nejsem sam kdo neni spokojeny s aktualni nabidkou sony a ignorace růstu trhu v SDHC atd. kamerach (rozumej kamery na pametovy karty). Chtel jsem mooc sony, ale zaznam v prokladanym rezimu me v roce 2009 opravdu nezajima, skoda .. HFS-10 nebo HFS-100 bude asi moje volba. nechci HDD kameru, nepotrebuju 240 GB mista, chci kameru (tocici na pametovou kartu, pripadne i integrovanou pamet .. kolik asi tak muze stat 32 GB integrovana flash pamet .. 10 $ ?), ktera toci progresivne a ne v roce 2009 pouzivat degradujici deinterlace, promin Sony, byl jsem tvuj fanousek :)
Pave1 (4279)|8.1.2009 22:24
Mně se moc líbil obrázek z Canon HG21 (ta má disk, točí i na levné SDHC), co je na jednom známém brněnském webu ke stažení v ukázce. HF100 a HF10 vypadaly taky dobře, ale z těch nových kamer dalších výrobců zatím nikde nic k vidění nebylo. Tak se to takhle dopředu těžko hodnotí, třeba to nebude tak špatný .-) .