Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 118

Téma: Jak na přehrávání z PC na TV přes HDMI ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak jsem ucinil zvlastni objev. Lagovani obrazu pri filmech se samo zredukovalo na unosnou miru a kostickovani mysi pri pohybu je asi vec,kterou televize (philips pfl42 7603D) nedokaze zvladnout. Co me ale zarazilo bylo kdyz jsem vyzkousel jiny vstup hdmi! Mys se pohybovala plynule,ale pro zmenu se chvel cely obraz-nejvic patrne to bylo na rameccich oken ve win7. Zjistil jsem,ze na to melo vliv nastaveni vstupu hdmi. Mel jsem zato,ze tato urceni jsou pouze informativni ve smyslu,co je kde pripojene,ale ne. V jinem modu nez "PC" se delo chveni obrazu pri posunu mysi. Nevyzkousel jsem vsechny nastaveni,ale myslim,ze to tak bude. Takze na vine je TV,ktera proste neumi zobrazit to,co monitor . Smutne u tv za 30k...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak ono to zapojení HDMI "uvnitř TV" není stejné. U mé TV je například v manualu napsáno, že pokud bych chtěl zapojit konzoli, tak musím na 3. HDMI. Takže ono to asi jedno není., a nějaký smysl to má

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Asi ano,ale ve finale je to stejne k nicemu,kdyz to TV "nestiha" . Mam podle manualu Pc ve tretim HDMI,ale v podstate to funguje ve vsech stejne.
    Naposledy upraveno uživatelem Sokolus: 13-10-2011 v 11:44

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Tak ono to zapojení HDMI "uvnitř TV" není stejné. U mé TV je například v manualu napsáno, že pokud bych chtěl zapojit konzoli, tak musím na 3. HDMI. Takže ono to asi jedno není., a nějaký smysl to má
    Podobné je to i u plazem od Panasonic. Pro set top box od kabelovky je určeno HDMI 1, pro AV Reciever je určeno HDMI 2 ( jedniné s ARC - Audio Return Channel ) atd.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Tak nevím jak se to stalo ale dnes jsem našel v nabídce Zvuky a zvuková zařízení jiný výběr než posledně A je tam ten digital . Takže super! Když dám Nvidia High.... tak jde zvuk do tv. Ale pak nejdou repro u PC ale to je asi správně že? Takže to musím vždy přepínat?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 12.jpg 
Zobrazení: 129 
Velikost: 83.2 KB 
ID: 13732  

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od pppavel Zobrazit příspěvek
    Tak nevím jak se to stalo ale dnes jsem našel v nabídce Zvuky a zvuková zařízení jiný výběr než posledně A je tam ten digital . Takže super! Když dám Nvidia High.... tak jde zvuk do tv. Ale pak nejdou repro u PC ale to je asi správně že? Takže to musím vždy přepínat?
    Podle mě by výchozí zařízení by měl být "SoundMAX HD audio" a v SoundMAXu by mělo jít nastavit audio pro HDMI, nebo SPDIF. Pak pravděpodobně nebude potřeba nic přepínat. SoundMAX opravdu vůbec neznám.
    Naposledy upraveno uživatelem geronimoh: 13-10-2011 v 19:00

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ppavel: Mam win 7,docela fajn zvukovku a musim prepinat,jestli pujde zvuk do PC nebo do TV. A to mam jeste zvlast vedeny 3.5 mm jack kabel s audio do TV. Ten se vubec nechyta. Stara deska s tim nemela problem-proste se nastavilo vice "vystupu audio" a zvuk sel do vsech zaroven.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Sokolus Zobrazit příspěvek
    . Stara deska s tim nemela problem-proste se nastavilo vice "vystupu audio" a zvuk sel do vsech zaroven.
    Je to vec ovladaca. Prave toto vsak nie je celkom standardna funkcionalita a nie je uplne bezna. V ziadnom z Microsoftackych OS to pokial viem nejde nastavit.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

me to na starch XP fungovalo bez problemu. Jeden monitor pres vga a druhy dvi-redukce hdmi a k nemu vedeny zvukovy kabel. Zvuk pak jel jak do bednicek tak do tv. Ovladac byl starsi Gigabyte realtek.Ted to mam na ovladaci nastavene stejne,ale zvuk jde jen do Pc a pak se musi prepnout na Hdmi. Uplne to ted ignoruje ten zvukovy kabel do tv.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

ppavel: Mam win 7 Stara deska s tim nemela problem-proste se nastavilo vice "vystupu audio" a zvuk sel do vsech zaroven.
    Myslim, ze deska s tim nema nic spolecneho, ale Billovy sracky. U XP jede vse zaroven, u W7 vzdy jen jeden audio vystup. Alespon u me to tak je. Jedno PC, 2 OS. Musi se manualne prepnout.
    Kdyby mel nekdo lek pro W7, budu jen povdecen.

Registrace
    May 2009

Zvuk pak jel jak do bednicek tak do tv.
    Ale to neznamena, ze si mal aktivovane 2 audio vystupy. To len realtek posielal von analog a digital sucasne. Nic viac.
    hroch> rovnako to funguje aj v XP, tu len vznikla chybna interpretacia.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Shift + Print Screen a následně třeba Malování, CTRL+V, pak oříznout...
    Nebo lépe Alt + Print Screen a nemusí nic ořezávat.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Ale to neznamena, ze si mal aktivovane 2 audio vystupy. To len realtek posielal von analog a digital sucasne. Nic viac.
    hroch> rovnako to funguje aj v XP, tu len vznikla chybna interpretacia.
    Ani ne,sel mi ven ze dvou audio vstupu,pres dva 3,5 mm kabely zvuk. Je to k nevire,ale bylo to tak.

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od 1hroch Zobrazit příspěvek
    Myslim, ze deska s tim nema nic spolecneho, ale Billovy sracky. U XP jede vse zaroven, u W7 vzdy jen jeden audio vystup. Alespon u me to tak je. Jedno PC, 2 OS. Musi se manualne prepnout.
    Kdyby mel nekdo lek pro W7, budu jen povdecen.
    Jo jo, přesně ten stejný problém s tím mám já. Ve Win XP vše zároveňa ve Win7 musím přepínat. Čili to není problém základní desky, ale ovladače zvukové karty. Ale jedu zatím ve Win XP, tak to neřeším.

Registrace
    May 2009

Ani ne,sel mi ven ze dvou audio vstupu,pres dva 3,5 mm kabely zvuk.
    A mal si fyzicky dve zvukovky, alebo len jednu?

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-05-2012, 23:56
  2. LCD: Prehravani MKV pres USB
    Od zellda v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-01-2011, 03:00
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-07-2009, 14:25
  4. Reakcí: 9