Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Kterou grafickou kartu

Nováček Avatar uživatele imported_tomros
    Registrace
    Feb 2007

Přátelé jistá osoba, které se ptám asi nemá čas mne opovědět .Chápu a nezlobím se Tak se ptám ve velikém. Jakou kartu do PC ? Nejsem hráč PC her, nejsem abych honil body na 3D Mark , jsem výtvarník a hledám kartu vhodnou na Cinema 4D, na úprvu filmu v AF atd. prosím, klidně ať hučí, fouká. Já nejsem žádná primadona, které vadí pískání atd. Důležité je ať to není ani Trabant a ani Buggaty, ale optimalní BMV Já chci kartu k práci na vytváření hodnot. Nepatřím mezi ty kteří potřebují 4ks.High End grafické karty pospojované jen na to aby mohli porazit protivníka v PC hře. ( To jim neberu pokud na to mají ať to mají. ) Díky Tom
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od imported_tomros Zobrazit příspěvek
    Přátelé jistá osoba, které se ptám asi nemá čas mne opovědět .Chápu a nezlobím se Tak se ptám ve velikém. Jakou kartu do PC ? Nejsem hráč PC her, nejsem abych honil body na 3D Mark , jsem výtvarník a hledám kartu vhodnou na Cinema 4D, na úprvu filmu v AF atd. prosím, klidně ať hučí, fouká. Já nejsem žádná primadona, které vadí pískání atd. Důležité je ať to není ani Trabant a ani Buggaty, ale optimalní BMV Já chci kartu k práci na vytváření hodnot. Nepatřím mezi ty kteří potřebují 4ks.High End grafické karty pospojované jen na to aby mohli porazit protivníka v PC hře. ( To jim neberu pokud na to mají ať to mají. ) Díky Tom

Radit ti nebudu, já pracuji s Low-end HW, který si poskládám sám, a navíc jsem zatížený (podjatý) "ATI-fan", ale pokud chceš radit od místních znalců, měl by jsi uvést, do čeho tu GK hodláš vstrčit (platforma HW/SW co máš) a také cenovou relaci, jak hluboko jsi připraven sáhnout do peněženky... Jinak jsou to krásná slova o ničem.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 03-01-2009 v 19:50

Registrace
    Feb 2007

Tak že: OS Win XP. utrata do 3 000,- a to zda ATI nebo Nvidia ? tak též to je háček, který mne taky trápí ..Díky za připomenutí StD. Vím jen že, ty dnešní mají ten direct X 10 snad všechny, a Open GL 2.0 mají tak též skoro všechny. Hodlám to strčit do desky ,, Asus P5Q Deluxe - Intel P45 ,, tato deska byla prý ohodnocena jakož to zlatá stř.třída . No uvidím ...Doted jsem jel na desce Asus De-Luxe pro jedno jádrový AMD . Proč Intel ? udajně je lepší pro editace a videa v oblasti PC, ( většina lidí co jsou odkojeni MAC mají asi jiný názor ) tak se pro něj rozhoduji. Konkrétně ,, Intel Core 2 Quad Q6600 2,40GHz 8MB 1066MHz 775pin BOX ,, No a te jaká ta grafika ? V tomhle jsem laik . Abych nekoupil zbytečně něco velkýho co bych neužil, a zase nechci nějaké ořezávátko, které shoří Aspoň nasměrovat kterou zn. zda ATI, či Nvidia. Co je lepší pro upravu videa, a renderování grafických animací. Já když se ptám lidí co hrají hry, tak ti zas nemají páru o takových programech jako je Adobe After Effects , Ad. Premiere, Sony Vegas, Cinema 4D . Oni dokáží poradit jen když bych chtěl tu nej nej lepší hru a co na to za HW od zvuku až po obraz. Aby z toho měly ten zážitek atd. Diky za info předem a pokud ještě něco chybý dodat, tak sem stím a já dodám info. Jooo mám zroj 500 W ...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ak tak, nieco od NVidiaQuadro, ale do starsich by som nesiel, tie su slabe, jedine na chipoch 2xx,alebo potom radsej komercne NVidiaa,le tu uz by som uvazoval o 29x

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od stayman Zobrazit příspěvek
    Ak tak, nieco od NVidiaQuadro, ale do starsich by som nesiel, tie su slabe, jedine na chipoch 2xx,alebo potom radsej komercne NVidiaa,le tu uz by som uvazoval o 29x
    Tak ted jsi mne dostal do kouta ..Doslova šach-mat )) Nvidia dobrá, ale 29x je co ? Tu máš smeč spátky jako v tenise ))) Konkrétně která skupina ??? GTX 260 GTX 280 FX1500 FX1700
    FX570 6200 7200 7300
    7900 7950 8400 8500
    8600 8800 9400 9500
    9600 9800...... Prosím a děkuji....

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ta GTX260 ci ako to pises,ale 29x je este novsia, dvojjadrova (ci 2x2jadra)...

Podobná témata

1. jakou pasivni nvidia grafickou kartu?
    Od rapman v sekci Videokamery
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-01-2011, 17:08
  2. HTPC - jakou grafickou kartu
    Od rrajnoha v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-06-2010, 17:36
  3. Jak propojit grafickou kartu s LCD televizorem?
    Od Serifus v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-10-2008, 10:29
  4. Nahrávání z TV přes Grafickou kartu
    Od mig1111 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 11:13