Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Požadavky na změnu uživatelského jména

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Toto téma slouží pro psaní požadavků o změnu uživatelského jména (typicky v případech, kdy došlo k automatickému přejmenování přidáním určitého řetězce znaků na začátek uživatelského jména při předělávání TVFreaku v únoru 2007).

Do požadavku napište i důvod změny (případně přes SZ, pokud je důvod osobního charakteru) - nezdůvodněné nebo neopodstatněné změny nebudou realizovány (narušuje se tím soudržnost obsahu, pokud se jedná o aktivního uživatele).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Dobry den, prosil bych změnu z uzivatel_old zpět na uzivatel. Nebyl jsem zde již dlouho a tak nevím ani přesně důvod proc se tak stalo a dlouhé jméno se mne zkratka nelíbí. Děkuji mnohokrát.

Registrace
    May 2006

Tento požadavek nelze provést, jelikož požadovaný login je už obsazený - proto u toho Vašeho došlo v rámci sjednocování databází s profily k jeho přejmenování.

Alf Alf je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Sep 2004

Stalo se mi totéž. Místo nicku Alf mám nyní Alf_old. Jakýkoliv pokus o přihlášení na Alf končí stejně - oknem pro nové heslo a odesláním e-mailu. V něm už je ale nový login Alf_old. Tím jsou veškerá nastavení a předchozí aktivity v pr... a jsem zde jako nováček.
    Stejné je to na ostatních přidružených fórech, takže např. na Digimanii se nedostanu ani ke svým vloženým fotkám.

S pozdravem
    Alf

Registrace
    May 2006

V databázi jsou nadále v pořádku oba profily s veškerým nastavením a přidruženým obsahem (vyjma hesla samozřejmě), přičemž oba existují bez změny loginu již několik let. Jeden je s loginem "Alf" a druhý s loginem "Alf_old".

Od dubna 2015 si pro další aktivitu musel každý nastavit nové heslo vzhledem k tomu, že jsme změnili (a zároveň výrazně zvýšili) způsob zabezpečení. Pokud Vám v e-mailu po vyplnění formuláře http://www.oxymedia.cz/reg_pwdnew.jsp přijde odkaz pro nastavení nového hesla pro profil "Alf_old", znamená to, že do toho formuláře zadáváte e-mailovou adresu, která se nachází u profilu "Alf_old" a nikoli u profilu "Alf".

Pro získání správného odkazu pro nastavení nového hesla pro profil "Alf" stačí jen zadat e-mailovou adresu, která je s tímto profilem spojená (jde o adresu @seznam.cz). Pokud si ji nepamatujete, zadejte do toho formuláře pouze login "Alf" a nikoli e-mailovou adresu. A pokud v takovém případě žádný e-mail neobdržíte, znamená to, že danou e-mailovou schránku již běžně nepoužíváte a bude třeba se podívat do e-mailových schránek, které jste používal dříve.

Alf Alf je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Sep 2004

Je to OK. Dík za nakopnutí správným směrem. Přiznám se ale, že si nevzpomínám, že bych kdy vytvářel účet Alf_old. Stejně tak nebyla aktivovaná zmíněná schránka na seznam.cz a aktivoval jsem ji až teď. Je možné, že to vše vzniklo v době zmatků při změně majitelů tohoto fóra.
    Pokud je to možné, zrušte účet Alf_old. Je na něj vázán pouze předchozí příspěvek a nemyslím, že bych ho ještě někdy použil.

Registrace
    May 2006

Profil s loginem "Alf_old" vznikl tak, že při sjednocování databáze profilů v roce 2007 existoval na TVF jeden profil Alf s e-mailovou adresou XXX a na SHW další profil Alf s e-mailovou adresou YYY. A protože login musí být unikátní údaj, došlo u jednoho z těchto profilů k přejmenování loginu přidáním onoho "_old". K tomuto tehdy došlo u všech takovýchto duplicit.

Obsah u profilu "Alf_old" jsem před chvílí přesunul k profilu "Alf" (1 příspěvek ve fóru TVF a 1 v diskuzi v magazínu) a následně profil "Alf_old" smazal, takže teď u nás máte pouze profil "Alf" (pokud nemáte ještě nějaký další profil s jiným loginem a e-mailem, o kterém nevím ).

Podobná témata

1. Požadavky na PC
    Od Andre2 v sekci Editace videa
    Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 17-01-2011, 06:04
  2. LCD: Nechápu změnu barev na TV! Vy mi to jistě vysvětlíte
    Od tomatin v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-09-2010, 12:03
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 06-11-2007, 15:08
  4. Semelka - Jména mp3
    Od yaso v sekci Editace audia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-01-2007, 09:48
  5. Lze udelat zmenu rychlosti videa pomoci keyframu ?
    Od handimann v sekci Editace videa
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 04-04-2006, 13:51