Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Titulky v Ulead DWS 2 - máte někdo zkušenost ?

Nováček Avatar uživatele Lynch
    Registrace
    Aug 2004

[color=darkblue]Potřebuji do projektu v DWS2 naimportovat soubor titulků, vytvořený z informací v DV AVi streamu (date+time) utilitou DV_DateCode.
    Nevíte jaký je spravný formát pro úspěšný import do titulků v DWS2 ? Mám k dispozici 3 soubory (txt, sub a ssa), ale ani jeden z nich se nenačte správně...
    DWS2 má jako první 2 parametry časy Start a End titulku, ve vzniklém SUB jsou ale první 2 parametry asi "frames"... Poté již DV AVI informace (datum a čas vzniku). Jak na to ?[/color]
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Použij "subtitleworkshop250", který Ti importuje některý z těch souborů co máš a vyexportuješ to ve formátu, co čte UDWS (dělal jsem to už dávno a přípony si nepamatuju, musíš si zjistit, co umí importovat). Jde to v pohodě.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tiez som to raz zistoval podobne ako arkij, myslim ze sa tam daju titulky vyexportovat v tom UDWS2, tak som si nejake kratke napisal, vyexportoval, porovnal strukturu (upravil aj v tabulkovom procesore), potrebne titulky som prekonvertoval na spravny format a importoval do UDWS2.

Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od arkij
    Použij "subtitleworkshop250", který Ti importuje některý z těch souborů co máš a vyexportuješ to ve formátu, co čte UDWS (dělal jsem to už dávno a přípony si nepamatuju, musíš si zjistit, co umí importovat). Jde to v pohodě.
    [color=darkblue]Díky za info, vyzkouším ![/color]

Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od arkij
    [color=darkblue]Takže jsem to vyzkoušel až do UDWS2, a chodí to dobře, přidal jsem si tak do jedné titulkové stopy info z DV AVI streamu. Bezva, jinak je už k disp. verze 2.51... Díky moc, tak by to tady mělo ideálně vypadat, než jen nějaké stále se opakující a trapné se povyšování a arogantní výlevy "zkušených chytráků"...[/color]

Je tu pravidelně Avatar uživatele ladinek
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Lynch
    ...než jen nějaké stále se opakující a trapné se povyšování a arogantní výlevy "zkušených chytráků"...
    Například???

Podobná témata

1. DCP někdo nějaká zkušenost?
    Od Fruling v sekci Kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-06-2013, 12:06
  2. Ponožka na LCD, máte někdo zkušenost?
    Od hemerojd v sekci Videokamery
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 14:50
  3. Pioneer DCS-580 - má někdo zkušenost?
    Od Plex v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 10:42
  4. multicam - má s tím někdo zkušenost?
    Od videoman v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 08:43
  5. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-11-2004, 18:14