Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technisat HD S2 500GB

Jiricek_2007 (42)|2.1.2009 22:12
Zdravím, koukam po nějakém satelitním přijímači. Byl mě doporučen Technisat HD S2 500GB. Má někdo zkušenosti? Prosím i o další alternativy.
Děkuji
losos (2977)|3.1.2009 08:43
Myslím, že se v recenzích psalo, že je výborný, ale v diskusi (tuším na cssf) uvedli, že nespolupracuje s modulem Diablo..., takže kup raději něco jiného...
acizek (66)|4.1.2009 05:55
zalezi na tom, co pozadujes. pokud nechces emu, tak je to jeden z nejlepsich na trhu. ja ho mam, obraz super a emulaci ozelim.
bubakk (7)|2.10.2013 14:54
at nezakladam nove tema zeptam se tady, jaky je nejnovejsi fw pro technisat digicorder HD S2 mam tam 2.43.04 1193 a blbne mi prepinani HD programu a to tak ze po prepnuti program zatuhne pak naskoci a tak to trva cca az 3 min nez se program normalne rozbehne, karta skylink ice, modul CI + smit sky...k ready irdeto fialovy. nemam moznost zkusit jiny modul.jak jsou na tom s kompatibilitou tyhle pristroje.dekuji.
RoPo (6061)|2.10.2013 17:09
Nic novějšího není. Problém můžeš mít v kvalitě signálu. Možná problém i v CAM modulu.

Jaký HD program ti to dělá?
Dagy2 (3153)|2.10.2013 19:48
tipol by som, že problém je v module Smit.
posledný FW je 1193j a ten mal práve riešiť CI+ rozhranie pre HD+ moduly
golfLC (1941)|2.10.2013 20:39
bubakk (7)|3.10.2013 12:12
s tim fw jsem si myslel ze je posledni,a ze to tedy nespravim novejsim. signalem to nebude zkouseli jsme to na vice parabolach a i dostavovali a jiny prijimac bezi ok a delaji to vsechny HD kanaly zakl nabidka skylink,takze jsem taky tipoval ten modul,prijimac neni muj,kamarad koupil pres aukro ja jen zjistuji problem.golfLC nabidku na modul predam majiteli,ale bude ten modul do budoucna umet irdeto? ted ma myslim kartu ICE .jedine co jsem nezkousel je tovarko a znova naskenovat do toho se jeste pustim ale moc neverim ze to pomuze.dik
golfLC (1941)|3.10.2013 13:39
Kým má ICE kartu, tak pôjde v pohode, ICE karta je Irdeto, len vnútorne sa prezentuje aj ako Cryptoworks. Mám ich vo všetkých prijímačoch Technisat a šlapú bez problému8-) Samozrejme všade ICE karty, na "čistú" Irdeto kartu potrebuješ certifikovaný Irdeto modul, s poslednými M7 kartami Skylink už úplná nevyhnutnosť.
bubakk (7)|3.10.2013 16:50
ice s tim modulem ted pujde,ale az nam sk....k nadeli system ir..to tak by musel koupit novy modul,karta se ,,prepne" sama ,tim padem by potreboval spis tenhle

http://www.euronics.cz/prislusenstvi-pro-sat-techniku-technisat-technicrypt-irdeto-ci-skylink-tsttechnicryptirci/p314908/
golfLC (1941)|3.10.2013 18:49
V túto vec dúfaam, že sa stane ozaj v ďalekej budúcnosti, nakoľko ident CW ICE karty je úplne iný, ako ident starých CW kariet. Irdeto CI+ moduly majú už obmedzenia, či už v kódovaní nahrávky, prípadne iných obmedzení. Mám aj ten modul, čo si dal link, ale nepoužívam ho, nakoľko na novom S3 ISIU dával hlášky o obmedzení nahrávky - jej prezeraní len do 90minút od jej vyhotovenia.
HotAir4fun (14)|5.3.2014 21:36
[QUOTE=golfLC;468406]V túto vec dúfaam, že sa stane ozaj v ďalekej budúcnosti, nakoľko ident CW ICE karty je úplne iný, ako ident starých CW kariet. Irdeto CI+ moduly majú už obmedzenia, či už v kódovaní nahrávky, prípadne iných obmedzení. Mám aj ten modul, čo si dal link, ale nepoužívam ho, nakoľko na novom S3 ISIU dával hlášky o obmedzení nahrávky - jej prezeraní len do 90minút od jej vyhotovenia.[/QUOTE]

Myslím, že výbornou alternativou za rozumnou cenu je i modul SMIT Irdeto Standard. Výhodou modulu je, že obsahuje rozhraní CI, nikoliv CI+, které často způsobuje problémy u mnohým starších přijímačů a HD televizorů.
Dovozce uvádí, že je implementovaná je i funkce DUAL DECRYPT, podporovaná TechniSatem.
Není to Skylink Ready, není to paprička, ale pro starší stroje prostě funguje s ICE i Irdeto kartou.
U řady ISIO navíc negeneruje hlášky typu "Záznam byl zrušen z licenčních důvodů" ...
Osobně ho doporučuju všem, kterým HDTV televizor CI+ neskousne, tzn. TV zamrzá, restartuje se, nedekóduje...