Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomožte mi zvětšit minimální okno u ATV2000. Pomóóc

haj (3)|14.12.2004 07:36
Včera se mi stalo, že moje 6 letá dcera mi chtěla ukázat jak malá TV v počítači může být a zmenšila mi okno na velikost cca 4x4 body, které je nějak nalepené na levé straně obrazovky a bohužel už nejde zvětšit. Když na něho najedu myší, tak se mi sice objeví kurzor myši pro zvětšení okna jako šikmé šipky, ale bohužel okno ne a ne zvětšit. Díval jsem se také na nastavení velikosti v souboru atv.ini (měl jsem nainstalovanou starší verzi bez registru), ale nic nepomohlo ani když jsem nainstaloval bez odinstalace novou verzi.
Poraďte mi co je potřeba kde změnit aby se mi okno zase natáhlo. Používám ATV2000, WinXP, ATI TV Wonder
Mike (617)|14.12.2004 08:17
V atv.ini je v sekci [position] i velikost okna, urcite tam najdes i velikost toho spravnyho okna
haj (3)|14.12.2004 10:00
[quote=Mike]V atv.ini je v sekci [position] i velikost okna, urcite tam najdes i velikost toho spravnyho okna[/quote]
Právě to jsem včera zkoušel, ale bez výsledku, odpoledne se na to zkusím ještě mrknout.
U nové verze se tyto parametry prý ukládají do registru, do které sekce v registru se to uloží ?
ego42 (76)|14.12.2004 14:11
HKLM (možná HKCU) /software/nacreware
haj (3)|14.12.2004 16:05
Už jsem ten problém vyřešil Nastavení je v registru HKCU\Software\NacreWare\WDM\Position.

Díky za tipy

Pro Mike: Možná by bylo dobré nastavit omezení pro minimalizaci okna, protože jak se zmenší na minimální velikost, tak už s ním nejde nic dělat.