Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 127

Téma: Windows 7 vs. Leadtek PVR2

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

Jelikož jsem zvědavý jako opička, pustil jsem se do testování beta verze Windows 7 build 7000
    Jak se Sedmička chová s TV kartou?
    Dobře.
    Po instalaci našel systém korektně dva ze tří modulů karty Leadtek Expert. Tuner a Capture byly nainstalovány v pořádku, včetně ovladačů, které do systému dodal Leadtek. V systému nebyl identifikován Crossbar - stačilo ale smazat Unknown Device, dát nové hledání hadwaru a zadat cestu k ovladačům (v mém případě klasické driver 4.0.107.3210.Vista.WHQL) a crossbar byl identifikován a nainstalován

K testu jsem použil poslední stable verzi PVR2 - build 2.0.3.16
    Instalace proběhla v pořádku.
    Ladit jsem nezkoušel, naimportoval jsem si soubor chl z druhého OS.

Obraz je v pohodě, nešel zvuk. v Sedmičce byla mírně přepracována práce se zvukovými zařízeními.
    Šel jsem do Control Panels, Sound, Recording Devices.
    Opět, stejně jako ve Vistě, je nutno zobrazit defaultně skrytá vypnutá zařízení.
    Potom jsem si povolil vstup AUX a šel do nastavení - viz screenshot

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: zvukovka.jpg 
Zobrazení: 364 
Velikost: 52.6 KB 
ID: 19539

Na záložce Listen je nutno zaškrtnout Listen to This Device. Po odklepnutí OK se zvuk rozjel.

Nahrávání z TV mi prozatím nefunguje, ale to může být způsobeno dalšími nastaveními.
    O dalším postupu budu informovat zde.

Obecný přehled Sedmičky z pohledu uživatele budu průběžně zveřejňovat na mém blogu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, tak jsem to udělal podle tvého návodu a zvuk sice hraje, ale nejde v PVR2 ovládat. Stejně tak jde nahrávat video, ale bez zvuku. Je divné, že ve Vistě jde vybrat recorder zdroj Rear Blue Line-In a ve Win7 je pouze Line-In. Tak už nevim. Možná bude muset Leadtek aktualizovat softík.

Registrace
    Mar 2004

mám stejný problém. zdá se, že zpětná kompatibilita W7 - WV není tak úplně dokonalá. ještě zkusím přejít na starší verzi PVR2 a někde vyšťárat novější ovladače

s tím ovládáním hlasitosti je to sranda obecně - v Seven mi nejde ovládat hlasitost ani u jiných programů - např. MPC HomeCinema taky nechodí korektně. ale Aimp a Winamp jsou bez problémů
    Reportoval jsem tyhle problémy Microsoftu tak uvidíme, jak se k tomu postaví.

Registrace
    Mar 2004

aktualizace:
    našel jsem si novější ovladače pro zvukovku. regulace hlasitosti mi už chodí korektně, ale Winfast PVR2 pořád nereaguje.
    provedl jsem downgrade na verzi 2.0.3.7, která mi pod vistou chodí v pořádku. neúspěšně
    regulace zvuku pořád nejde, po spuštění nahrávání PVR2 zatuhne a jde sestřelit jenom ukončením procesu z task manageru.
    pokud se mi bude chtít, nabonzuju to leadteku
    škoda, že bzoleyho lhsite.hu je pouze v hungarštině, tam by se problém dal nahlásit nejlíp

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2007

No, já mám Leadtek 1000DTV a je to... Všelijaké... Největší "maso" je asi to, že mi WMC ve W7 naladí stanice, stanice jedou v norm. kvalitě (o tom ještě dále), po restartu počítače sice stanice v "guide" přednastavené jsou, ale nejde spustit přehrávání protože "byla pravděpodobně odpojena anténa, nebo u jiného důvodu DVB-T tuner nemůže zachytit požadované vysílání). Dám tedy programy znovu naladit a ejhle, naskáčou tam jako by nic a všechno šlape (skoro... ale o tom až dál) až do dalšího restartu... Je too opruz, ale taky je to beta, takže... Žádná křeč, stejně počítač prakticky nevypínám. Horší je to s těma KOSTIČKAMA!!! Včera ještě šla televize v pohodě, dnes ráno po obvyklém kolečku se znovunaladěním kanálů (něco jsem instaloval - nesouvisejícího s multimédii) jsem si pustil TV a obraz je šílený, seká se zvuk, jakoby z něho byly vytržené kousky bez přerušení, obraz je nedívatelný, kostičky, artefakty přes celý obraz, hlavně za pohybujícími se objekty, děs... Tak nevím... Byl tady nápad, že mám moc silný signál, tak dnes doma zkusím připojit TV jen kus koaxu, ale... Nevim teda. Jinak teda Praha 9 Vinoř, matracová klasická síťka bez sezilovače, 1m kabel, ve Vistách 64 žádné problémy...
    A ještě jsem si všimnul, že když si v Guide/reorder chanel přehážu kanály jak chcu, tak v programu to mám pak seřazené "postaru", takže třeba program číslo 5, pak 3, 8, 2, 1...
    Ale to je mucha. Nejvíc mě točí ta dnešní šílená kvalita příjmu a neschopnost udržení naladění...
    Taky se mi ani s posledními FDD show kodeky nepodařilo "přebít" WMP, tedy přehrávat ve WMP/MCE filmy i s titulky... Media plaayer Classic je v pohodě, ale luxus jednoho řešení na vše - funkčního MCE je návykový...

Registrace
    Mar 2004

u Bzoleyho se objevila BETA verze WinFastPVR2_20318.
    Regulace hlasitosti pořád nefunguje, nahrávání se zvukem rovněž. ale při nahrávání se už program nehryzne, takže nějakej pokrok jsem zaznamenal
    ještě si zkusím pohrát s nastavením

Registrace
    Mar 2004

leadtek live update mi nabídl novou verzi - build 19
    po instalaci opět něfunguje ani regulace hlasitosti, ani nahrávání se zvukem

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj mám kartu Winfast TV 2000XP + OS Windows 7. Vůbec mi nejde karta nainstalovat, z leadtek stránky si stáhnu ovladače, PVR2 a uninstaller starších ovladačů. Odinstaluji ovladače pomocí softwaru, ale když chci nainstalovat ovladače tak to hází chybu něco o nepodpoře zařízení. Když restrtuju systém naskočí mi W7 ovladače na kartu, s těmi to ale nefunguje, když instaluji ovladače přes staré tak se sice nainstalují ale po instalaci PVR hodí chybu Nelze nalézt žádné BDA zařízení. Už si nevím rady. Nemáte nějaký tip? Zvukovku mám integrovanou...

Registrace
    Mar 2004

jakou verzi ovladačů instaluješ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

mám ze stránek leadteku ovladače který se instalujou samy x86, protože obyč ovladače mi to nece najít...

Registrace
    Mar 2004

ta karta je JENOM TV 2000 XP nebo má delší název?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

je to jenom TV 2000 XP, žádný expert ani deluxe ani nic podobného...

Registrace
    Mar 2004

jsou k tomu vistí ovladače? nebo zkoušíš XPčkovský?
    takhle stará karta už možná nebude podporovaná. vždyť můj Expert je z roku raz dva

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

jojo jsou k tomu vistí, jsou stejný jako pro expert vyšly stejně jen tahle je ořezaná, nemá oproti expertu rádio a eště nějaký funkce, ani do nemá... nevíš jak na to?

Registrace
    Mar 2004

to teda fakt netuším.
    já vycházel z toho, že pro sedmičky je stejná architektura ovladačů jako pro vistu a tudíž jsem vzal ovladače (verzi jsem psal v prvním postu tohoto vlákna), nechal OS, ať kartu najde sám, ke zbylému uknown device jsem podstrčil vistí drivery a karta jede.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Windows Movie Maker - ve Windows 7
    Od mark70 v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-05-2011, 06:28
  2. Pvr2+16:10?
    Od Raskin v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2009, 10:51
  3. Leadtek DTV2000 H + PVR2 + Vista 64, funguje nekomu?
    Od vita86 v sekci SW pro TV karty
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 18:51
  4. WF DTV 2000H, PVR2
    Od kartuz v sekci SW pro TV karty
    Poslední příspěvek: 26-07-2007, 16:53
  5. Leadtek winfast DV2000 a windows media player
    Od f.kalensky v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2005, 12:57