Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Windows 7 vs. Leadtek PVR2

Doom (2331)|31.12.2008 12:12
Jelikož jsem zvědavý jako opička, pustil jsem se do testování beta verze Windows 7 build 7000
Jak se Sedmička chová s TV kartou?
Dobře.
Po instalaci našel systém korektně dva ze tří modulů karty Leadtek Expert. Tuner a Capture byly nainstalovány v pořádku, včetně ovladačů, které do systému dodal Leadtek. V systému nebyl identifikován Crossbar - stačilo ale smazat Unknown Device, dát nové hledání hadwaru a zadat cestu k ovladačům (v mém případě klasické driver 4.0.107.3210.Vista.WHQL) a crossbar byl identifikován a nainstalován

K testu jsem použil poslední stable verzi PVR2 - build 2.0.3.16
Instalace proběhla v pořádku.
Ladit jsem nezkoušel, naimportoval jsem si soubor chl z druhého OS.

Obraz je v pohodě, nešel zvuk. v Sedmičce byla mírně přepracována práce se zvukovými zařízeními.
Šel jsem do Control Panels, Sound, Recording Devices.
Opět, stejně jako ve Vistě, je nutno zobrazit defaultně skrytá vypnutá zařízení.
Potom jsem si povolil vstup AUX a šel do nastavení - viz screenshot

[ATTACH=CONFIG]19539[/ATTACH]

Na záložce Listen je nutno zaškrtnout Listen to This Device. Po odklepnutí OK se zvuk rozjel.


Nahrávání z TV mi prozatím nefunguje, ale to může být způsobeno dalšími nastaveními.
O dalším postupu budu informovat zde.

Obecný přehled Sedmičky z pohledu uživatele budu průběžně zveřejňovat na mém blogu.
zvukovka.jpg
darken1 (3)|5.1.2009 09:49
Ahoj, tak jsem to udělal podle tvého návodu a zvuk sice hraje, ale nejde v PVR2 ovládat. Stejně tak jde nahrávat video, ale bez zvuku. Je divné, že ve Vistě jde vybrat recorder zdroj Rear Blue Line-In a ve Win7 je pouze Line-In. Tak už nevim. Možná bude muset Leadtek aktualizovat softík.
Doom (2331)|5.1.2009 20:46
mám stejný problém. zdá se, že zpětná kompatibilita W7 - WV není tak úplně dokonalá. ještě zkusím přejít na starší verzi PVR2 a někde vyšťárat novější ovladače

s tím ovládáním hlasitosti je to sranda obecně - v Seven mi nejde ovládat hlasitost ani u jiných programů - např. MPC HomeCinema taky nechodí korektně. ale Aimp a Winamp jsou bez problémů
Reportoval jsem tyhle problémy Microsoftu tak uvidíme, jak se k tomu postaví.
Doom (2331)|12.1.2009 17:31
aktualizace:
našel jsem si novější ovladače pro zvukovku. regulace hlasitosti mi už chodí korektně, ale Winfast PVR2 pořád nereaguje.
provedl jsem downgrade :-) na verzi 2.0.3.7, která mi pod vistou chodí v pořádku. neúspěšně
regulace zvuku pořád nejde, po spuštění nahrávání PVR2 zatuhne a jde sestřelit jenom ukončením procesu z task manageru.
pokud se mi bude chtít, nabonzuju to leadteku :-)
škoda, že bzoleyho lhsite.hu je pouze v hungarštině, tam by se problém dal nahlásit nejlíp
RiMr (105)|13.1.2009 15:46
No, já mám Leadtek 1000DTV a je to... Všelijaké... Největší "maso" je asi to, že mi WMC ve W7 naladí stanice, stanice jedou v norm. kvalitě (o tom ještě dále), po restartu počítače sice stanice v "guide" přednastavené jsou, ale nejde spustit přehrávání protože "byla pravděpodobně odpojena anténa, nebo u jiného důvodu DVB-T tuner nemůže zachytit požadované vysílání). Dám tedy programy znovu naladit a ejhle, naskáčou tam jako by nic a všechno šlape (skoro... ale o tom až dál) až do dalšího restartu... Je too opruz, ale taky je to beta, takže... Žádná křeč, stejně počítač prakticky nevypínám. Horší je to s těma KOSTIČKAMA!!! Včera ještě šla televize v pohodě, dnes ráno po obvyklém kolečku se znovunaladěním kanálů (něco jsem instaloval - nesouvisejícího s multimédii) jsem si pustil TV a obraz je šílený, seká se zvuk, jakoby z něho byly vytržené kousky bez přerušení, obraz je nedívatelný, kostičky, artefakty přes celý obraz, hlavně za pohybujícími se objekty, děs... Tak nevím... Byl tady nápad, že mám moc silný signál, tak dnes doma zkusím připojit TV jen kus koaxu, ale... Nevim teda. Jinak teda Praha 9 Vinoř, matracová klasická síťka bez sezilovače, 1m kabel, ve Vistách 64 žádné problémy...
A ještě jsem si všimnul, že když si v Guide/reorder chanel přehážu kanály jak chcu, tak v programu to mám pak seřazené "postaru", takže třeba program číslo 5, pak 3, 8, 2, 1...
Ale to je mucha. Nejvíc mě točí ta dnešní šílená kvalita příjmu a neschopnost udržení naladění...
Taky se mi ani s posledními FDD show kodeky nepodařilo "přebít" WMP, tedy přehrávat ve WMP/MCE filmy i s titulky... Media plaayer Classic je v pohodě, ale luxus jednoho řešení na vše - funkčního MCE je návykový... :-)
Doom (2331)|18.1.2009 08:54
u Bzoleyho se objevila BETA verze WinFastPVR2_20318.
Regulace hlasitosti pořád nefunguje, nahrávání se zvukem rovněž. ale při nahrávání se už program nehryzne, takže nějakej pokrok jsem zaznamenal
ještě si zkusím pohrát s nastavením
Doom (2331)|8.2.2009 13:21
leadtek live update mi nabídl novou verzi - build 19
po instalaci opět něfunguje ani regulace hlasitosti, ani nahrávání se zvukem
Vojtas117 (5)|22.2.2009 15:44
Ahoj mám kartu Winfast TV 2000XP + OS Windows 7. Vůbec mi nejde karta nainstalovat, z leadtek stránky si stáhnu ovladače, PVR2 a uninstaller starších ovladačů. Odinstaluji ovladače pomocí softwaru, ale když chci nainstalovat ovladače tak to hází chybu něco o nepodpoře zařízení. Když restrtuju systém naskočí mi W7 ovladače na kartu, s těmi to ale nefunguje, když instaluji ovladače přes staré tak se sice nainstalují ale po instalaci PVR hodí chybu Nelze nalézt žádné BDA zařízení. Už si nevím rady. Nemáte nějaký tip? Zvukovku mám integrovanou...
Doom (2331)|24.2.2009 13:38
jakou verzi ovladačů instaluješ?
Vojtas117 (5)|24.2.2009 21:32
mám ze stránek leadteku ovladače který se instalujou samy x86, protože obyč ovladače mi to nece najít... :-(
Doom (2331)|25.2.2009 07:35
ta karta je JENOM TV 2000 XP nebo má delší název?
Vojtas117 (5)|25.2.2009 10:53
je to jenom TV 2000 XP, žádný expert ani deluxe ani nic podobného...
Doom (2331)|25.2.2009 12:20
jsou k tomu vistí ovladače? nebo zkoušíš XPčkovský?
takhle stará karta už možná nebude podporovaná. vždyť můj Expert je z roku raz dva :-D
Vojtas117 (5)|25.2.2009 12:38
jojo jsou k tomu vistí, jsou stejný jako pro expert vyšly stejně jen tahle je ořezaná, nemá oproti expertu rádio a eště nějaký funkce, ani do nemá... nevíš jak na to?
Doom (2331)|25.2.2009 12:41
to teda fakt netuším.
já vycházel z toho, že pro sedmičky je stejná architektura ovladačů jako pro vistu a tudíž jsem vzal ovladače (verzi jsem psal v prvním postu tohoto vlákna), nechal OS, ať kartu najde sám, ke zbylému uknown device jsem podstrčil vistí drivery a karta jede.
Vojtas117 (5)|25.2.2009 12:51
to mě právě nenajde obyčejný tak nevím... zkusím eště nabastit z jiných typů karet jinak nevím... ale díky a kdyby jste někdo věděl tak sem napište nějaký ten poznatek
Doom (2331)|25.2.2009 14:39
zkus se na webu tw1965 podívat po jiných verzích ovladačů
JirkaH (123)|27.2.2009 16:10
K diskuzi přidám svůj poznatek:
TV karta L_WF DTV1000T, WinSeven32b, instalace driverů (Vista32) pro kartu bez problémů, restart, instalace PVR2 také bez problémů. PVR2 2.0.3.19 neumí naladit žádnou TV stanici. Zajímavé ovšem je, že Win Media Center bez problémů naladí vše, funguje slušně, regulace hlasitosti funguje. DO jsem nezkoušel. Možnost vložit naladěné stanice přímo do PVR2 nemám.
Je zřejmé, že kompatibilita mezi W-V a W-S opět nebude 100%, a to jak driverů, tak i aplikací.
Markusak (3)|11.3.2009 19:27
Také na zkoušku jsem nainstaloval Windows 7. Tady jsou mé bohužel negativní poznatky při instalaci TV karty Winfast DTV 2000 H...
Protože již na krabici je logo Windows Vista, použil jsem k doinstalování nejdříve ovladače z CD (Pack ver. 6.4). Po spuštění PVR2 dochází k přepnutí obrazovky do jakéhosi módu Basic, který vás ochudí o efektní zobrazení oken. To by však nevadilo, problémem je, že nenajde žádný DTV signál. Stáhnul jsem tedy nejnovější ovladač jak pro Visty 4.0.112.3223_Vista_WHQL a nový PVR2 ze stránek Leadteku. Pomohlo to jen v případě zobrazení efetků W7, co se týče nalazení digitálního signálu bohužel ne. Zkrátka nenalezne žádnou stanici. Má někdo stejný problém? Vyzkoušel jsem různé kombinace driverů a PVR2, ale bezvýsledně :-(
JirkaH (123)|12.3.2009 10:15
PVR2 pod Win7 zatím nefunguje, pokud máš dobře nainstalované drivery, použij Windows Media Center. mělo by to chodit.
Win 7 (32bit) mám na zkoušku nainstalované na 2 PC:
1. Asus P5KPL-AM, CoreDuo 2160 1,8@2,4GHz, 2*2GB Ram 888MHz, ATI 3450, TV-Leadtek DTV1000T - nainstalovány poslední drivery pro Vistu32, PVR2 ani nenaladí žádný program, WMC funguje.
2. GA-X38-DQ6, C2D8400, 4*2GB Ram 800MHz, GK8800GT, Leadtek 2000XP Expert, TerraTec Cinergy 2400i DT - pro obě karty nainstalovány drivery pro Vista 32bit, FM tuner na Leadteku funguje (naladí, přehrává, změna mono-stereo je možná, nahrávání chodí) ale..
Pro příjem DVB-T mám TV kartu TerraTec, program pro sledování TV TerraTec Home Cinema lze nainstalovat, TV programy lze naladit a tím končíme, sledování TV opět pouze přes WMC, funguje s problémy, občas napíše že není signál, po restartu PC do WinXP-SP3 je úroveň signálu 92-97% a kvalita 100%. Tato karta bezpečně funguje ve Win Vista 64b, viz http://www.czechcomputer.cz/uploadimg/USR.114804/51F643DE868B8A12C12573F7004C21DB/K0812301134595531030244504455937.jpg , kde je vidět i úroveň signálu a kvalita.
A zpět k Leadteku, pokud spustím WMC, tento ukončím a chci spustit WinFast FM, tento program se již nespustí, je nutný restart PC, pak WinFast FM funguje, po ukončení a spuštění WMC se situace opakuje.
Analogový přájem jsem již opustil.
Z chování Win7 soudím, že došlo k nějakým změnám na grafickém rozhraní OS a stávající programy pro sledování TV nejsou kompatibilní, takže zatím lze použít pro sledování TV pouze WMC.
Má-li někdo další poznatky k Win7 a provozu TV karet, pište.
Markusak (3)|12.3.2009 14:15
V Device Manageru mi žádnou chybu Windows 7 po nainstalování nepíše. Verze ovladače staženého pro Vista 32b. ze stránek Leadteku je z 19.9.2006 - 4.0.112.3223. Windows Media Center jsem vyzkoušel taky a při skenování stanic opět nic nenašel. Zkoušel jsem i se stejným výsledkem připojit počítač na anténní kabel u TV, (v domění, že už snad musí být vadný kabel,který mimochodem ve Win XP fungoval). Ovladač z 19.9.2006 mi přijde trochu starý, ale skutečně jsem novější nenašel ... dá mi prosím někdo vědět, zda existuje novější verze pro Windows Vista 32b.?
Doom (2331)|12.3.2009 14:54
zkusil bych splašit novější sestavení sedmiček nebo počkat na RC, která bude v dubnu
JirkaH (123)|12.3.2009 15:27
Markusak (3)|12.3.2009 22:42
Tak byla to moje chyba :-(. Ve WMC jsem pitomec při nastavování pořád zatrhával set-top box, takže se žádný program ani ukázat nemohl. Díky JirkoviH a Doomovi za jejich odpovědi. Můžu tedy potvrdit, že ve Windows 7 software PVR2 nefunguje správně a pro sledování DVB-T televize je nutné využít Windows Media Center. Jen pár postřehů z párminutového používání WMC: co se týče sledování TV, nemám žádných výhrad, vše funguje jak má. Nahrávání je také v pořádku, přehrávání nahrávek také, až na pár kostiček v obraze na začátku nahrávky, které nejspíš způsobuje nedostatečně rychlý hardware.
kall_ell (4)|21.4.2009 16:54
Ahoj kuci, mam verzi systemu 7000 beta 32bit. nedari se me ta karta nainstalovat. korektne me to najde DTV200H BDA Transport Stream Capture, DTV2000 H WDM Audio Capture a DTV200 H WDM Video Capture. dal me to zdetekuje tri nezname zarizeni, ktere system nenajde. Stahnul jsem z leadteku ovladace pri vistu 32 bit a pri instalaci(je to instalacni soubor) me to hodi bluescreen. po restartu mam u BDA Transport Stream Capture a WDM Audio Capture zlutej vykricnik. Nevite co s tim? Jeste nez jsem instaloval ty ovladace, tak me media centrum hlasil ze nemam instalovanou tv kartu
Doom (2331)|23.4.2009 17:23
kall ellovi bohužel neporadím

právě jsem nainstaloval znova Seven, skoro aktuální build 7068. tady jsou moje výsledky:
s poslední verzí PVR2, build 20322 konečně jede regulace hlasitosti. nahrávání stále jede bez zvuku, ale po jeho spuštění se ozve zvuk 2x - s ozvěnou.
JirkaH (123)|28.4.2009 10:02
Win7 build 7106, čistá instalace, to co jsem napsal výše o Leadteku 1000T a TT Cinergy 2400i DT platí v plném rozsahu stále. M$ má na čem intenzívně makat.
RiMr (105)|28.4.2009 10:23
Já mám takový trabl s leadtekem 1000H, který šlape v MCE ve Win7(RC7100) jak víno, až na to že přetrvává problém od prvních bet Win7 a sice že po restartu zapomene naladěné stanice. Resp. zůstanou naladěné, ale MCE není schopno nic přehrát, protože "not signal in the air"... Pochopitelně po opětovném naladění všechno šlape... Po pravdě řečeno se mi moc nechce po každém zapnutí počítače půl hodiny ladit... Nevím kde udělali soudrzi z Microsoftu chybu. Jo, pochopitelně ve Vistích MCE no problem...
Škoda...
RiMr (105)|28.4.2009 11:10
Tak jsem teď zjistil, že Win7 MCE udrží moč i naladěné kanály po uspání a probuzení, po hibernaci a probuzení, ale po čistém restartu nee...
To by mě zajímalo, jestli je to problém Win7 nebo Leadteku (LiveUpdate jsem provedl)...
Ivo Mašek (10205)|28.4.2009 18:35
Pokud nebudou oficialně vydány Win_7 a k tomu potom drivery na Leadteku (a také jinde), těžko posoudit, kde jsou chyby. Zatím je to jen hádání.
RiMr (105)|28.4.2009 19:41
[QUOTE=Ivo Mašek;225103]Pokud nebudou oficialně vydány Win_7 a k tomu potom drivery na Leadteku (a také jinde), těžko posoudit, kde jsou chyby. Zatím je to jen hádání.[/QUOTE]

No jo, ale už se jim chlapcům krátí... :-)
Měli by spíš testovat PŘED vydáním a né až PO vydání... :-(
Ivo Mašek (10205)|29.4.2009 06:30
[QUOTE]Microsoft zahrne do Windows 7 „XP mód“, který umožní provozovat aplikace navržené pro systém Windows XP. XP mód bude k dispozici prostřednictvím volitelné aktualizace a podporované budou verze Professional, Ultimate a Enterprise, tedy tři nejdražší verze Windows 7.[/QUOTE]
Pak by, teoreticky, žádný problém býti neměl.
Doom (2331)|29.4.2009 08:04
předpokládám, že tyhle chyby intenzivně hlásíte do microsoftu a leadteku ;-)

já včera nainstaloval build 7100 a ejhle, nefunguje hibernace. doufám, že je chyba v mém nastavení a ne ve windows, to by pro MS byla prekérka :-)

telku snad otestuju dneska.
artam (1147)|29.4.2009 08:10
Oni pani u Microsoftu to vymysleli inak. :) Ak budes u Microsoftu citat dalej, dozvies sa, ze cely ten XP mod bude virtualny stroj. !?!?! Ta volitelna aktualizacia stiahne image virtualneho stroja XP Pro a spusti sa to skrz VirtualPC (alebo jeho derivat vo W7).

Vzhladom na "virtualnu" podobu toho XP modu podla mna s tym problemy budu, hlavne u programov zavislych na hardveri, ako napriklad u TV kariet.
Doom (2331)|29.4.2009 08:17
ráno jsem pátral po nějakých informacích o té mé nefunkční hibernaci a mimo jiné jsem našel tenhle http://adacosta.spaces.live.com/blog/cns!E8E5CC039D51E3DB!23516.entry blogpost k tomu virtuálnímu stroji v sedmách
opravdu to bude virtual pc s VPC XPček, akorát aplikace se nebudou spouštět na ploše virtuálních strojů, ale mělo by to běžet "seamlessly", čili jenom okno aplikace (podobně jako třebas publikovaný program v citrixu)

jak psal Artam - na vyfikundace s hardwarem můžeme pravděpodobně zapomenout, virtual pc tohle neumí. i když, možná MS příjemně překvapí - ta virtualizace je určena hlavně pro business klientelu, která používá svoje softy psané na míru. otázkou je, jestli bude business klientela požadovat i podporu nějakého speciálního hardwaru typu čtečky čárových kódů.
RiMr (105)|29.4.2009 14:42
Mno, mě se dneska ráno stroj z hibernace neprobudil, cyklicky při spuštění cykluje mezi výběrem: A) Win7 B)WinVista na druhé partition. Po výběru čehokoliv oznámí že: buď norm., nebo nouzový. Bez ohledu na to co vyberu se po čase objeví hláška že ASI došlo ke změně HW a že mám nabootovat z inst. DVD Win7 a opravit instalaci. Ovšem pozor. Při nabootování z DVD se nespustí klasický instalátor (přestože ho klepnutím spustím a systém z DVD "tahá", ale naběhne po chvilce okno, že...: ASI došlo ke změně HW a že mám nabootovat z inst. DVD Win7 a opravit instalaci.... :-) A pozor opět, při nabootování z DVD Vist se děje to samé... Prostě nemůžu spustit klasický instalátor ani z DVD Win7 ani Vist. Přitom v obou případech systém z DVD spouští a tahá. V nějaké fázi se to ale zlomí a provádí to tohle... Zkusím večer nabootovat nějaké LiveCD, ale je to celé... Napikaču...
Doom (2331)|30.4.2009 09:14
včera jsem pod sedmičkou otestoval ladění TV - PVR2 v aktuální verzi z live update. ladění prošlo bez problémů
ještě pořád nemám dořešené nahrávání
RiMr (105)|30.4.2009 09:30
Já jsem včera přeinstaloval systém (W7), problém byl v tom, že jsem měl systém nainstalovaný na SATA AHCI a po pádu způsobeném nefunkční hibernací mi tam Bios vrátil IDE compatible , já jsem si toho nevšimnul a widle to nerozdýchaly. Teď je to rel. OK.
Uspávání mi funguje, ale pokud mám povolené buzení u kteréhokoliv USB perif, zař. (klávesnice, 3 myši), tak mi tyto zařízení okamžitě po uspání počítač zase vzbudí (bez toho abych se jich dotknul pochopitelně...). Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Pak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte tucha, zda si dokáže MCE ve Win zapnout uspaný počítač (S3, ne hibernovaný), nahrát pořad nastavený v programu a zase případně počítač uspat?
A pak bych se chtěl ještě zeptat (je to děs jávím, ale jednu věc člověk vyřeší a tři jiné se objeví...), jestli se dá uvažovat o buzení počítače z S3 spánku dálkovým ovladačem dodávaným k Leadteku (v režimu MCE) v mém případě 1000S? Uspat to jo, ale předpokládám, že musím někde v Biosu zapnout WakeUp, ale čím?
Díky moc za případné rady!

PS všimnul jsem si, že v sestavení 7100 (Win7) je oproti lednové verze skutečně vyřešeno a opraveno nemálo "blbůstek". Například v lednovém když jsem si v nastavení kanálů přeházel programy do svého pořadí, tak v Guide mi je ukazoval pořád v tom svém původním, takže pak šly programy za sebou stylem: 10, 2, 18, 3, atd...
Teď už je to OK.
A musím říct, že oproti Vistám je konečně vyhledávání rychlé a přitom ani po instalaci indexování nějak zvlášť "nedrtí" počítač, jako tomu bylo právě ve Vistách. Teď už vyhledávání (i v tělech mailů - Thunderbird 3) šlape jak na Macovi :-)
MajkyyX (3)|6.5.2009 11:28
[QUOTE=Doom;209409]Jelikož jsem zvědavý jako opička, pustil jsem se do testování beta verze Windows 7 build 7000
Jak se Sedmička chová s TV kartou?
Dobře.
Po instalaci našel systém korektně dva ze tří modulů karty Leadtek Expert. Tuner a Capture byly nainstalovány v pořádku, včetně ovladačů, které do systému dodal Leadtek. V ..............[/QUOTE]

Zdravim.

Pokud jsem to spravne pochopil, tak mam asi stejnou TV kartu jako ty, tedy LEadtek winfast TV 2000XP expert.. podle tveho navodu jsem zkousel instalaci ovladacu pro WV, ale vubec to nefunguje. Mam Windows 7 RC 7100 x64. Jako ovladace jsem pouzil automaticky setup (TV2000 XP Global(Vista64)), ale nefunguje. Ve spravci zarizeni mam stale jen neznamy Multimedia Video Contrller. Muzes me prosim poradit co s tim?.. predem thx..
RiMr (105)|6.5.2009 12:35
[QUOTE=Ivo Mašek;225140]Pak by, teoreticky, žádný problém býti neměl.[/QUOTE]

Mimochodem, včera jsem v tomto virtuálním XP stroji nainstaloval TMPENC XPress převodník, který jinak ve W7 zatím ani škrt...
Funguje to, jako nouzovka než vyjde verze přímo pro W7 obstojné...
Doom (2331)|6.5.2009 13:26
[QUOTE=MajkyyX;225703]Zdravim.

Pokud jsem to spravne pochopil, tak mam asi stejnou TV kartu jako ty, tedy LEadtek winfast TV 2000XP expert.. podle tveho navodu jsem zkousel instalaci ovladacu pro WV, ale vubec to nefunguje. Mam Windows 7 RC 7100 x64. Jako ovladace jsem pouzil automaticky setup (TV2000 XP Global(Vista64)), ale nefunguje. Ve spravci zarizeni mam stale jen neznamy Multimedia Video Contrller. Muzes me prosim poradit co s tim?.. predem thx..[/QUOTE]

klepni na ten multimedia controller, dej aktualizovat ovladače a podstrč mu cestu, kam sis vybalil ovladače ke kartě. musí to chodit.
marcello870 (4)|8.5.2009 16:38
Zdravím. Ví někdo jestli se dá už naladit kanály na DTV 1000S ?.Prohledá to všechny kanály ale nic nenajde. Dík za odpověď
Ivo Mašek (10205)|8.5.2009 18:13
Tak pokud bydlíš v oblasti, kde je DVB-T signál dostatečně silný a kvalitní, tak by s tím neměl být problém.
marcello870 (4)|8.5.2009 20:34
Bohužel je, ve Vistách i na XP bez problému všechny kanály a v 7mičkách prohledá vše jak má ale nic nenaladí.
JirkaH (123)|16.5.2009 17:19
[QUOTE=marcello870;225995]Bohužel je, ve Vistách i na XP bez problému všechny kanály a v 7mičkách prohledá vše jak má ale nic nenaladí.[/QUOTE]

Starší verze 1000T se chová naprosto stejně, psal jsem to již výše.
marcello870 (4)|16.5.2009 21:42
Nevíte co stím? Nejede to ani v XP modu.
Doom (2331)|19.5.2009 07:32
v XP módu to ani jet nemůže, XP mode je realizován pomocí Virtual PC - virtuální stroj nemá přístup k fyzickému hardwaru počítače
tahle služba byla vyvíjena hlavně pro zpětnou kompatibilitu business aplikací typu ERP nebo OLAP, pro speciální aplikace, které sahají na hardware fyzikého stroje to nikdy fungovat nebude
MajkyyX (3)|24.5.2009 15:21
[QUOTE=Doom;225723]klepni na ten multimedia controller, dej aktualizovat ovladače a podstrč mu cestu, kam sis vybalil ovladače ke kartě. musí to chodit.[/QUOTE]

No to sice chapu, akorat je problem v tom ze muj ovladac je nejakej exe setup, kretej se nekam neznamo kam nainstaluje, takze tezko rict vubec kam.. nemel by si link na ty ovladace co mas ty, ktery se daj rozbalit?... thx
MajkyyX (3)|24.5.2009 16:35
[QUOTE=MajkyyX;227361]No to sice chapu, akorat je problem v tom ze muj ovladac je nejakej exe setup, kretej se nekam neznamo kam nainstaluje, takze tezko rict vubec kam.. nemel by si link na ty ovladace co mas ty, ktery se daj rozbalit?... thx[/QUOTE]

Tak uz jsem na to prisel, since nevim jak, ale uz to funguje kazdopadne dekuju za rady.
Doom (2331)|25.5.2009 09:20
ten dotaz jsem nějak zazdil :-(
já stahuju ovladače z webu tw1965, má je tam v zipu.