Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Kupa televizora

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Dobry den , chcem sa spytat ci by ste mi poradili nejaky televizor , dostal som pod stromcek satelit dreambox 800 HD a potrebujem k tomu nejaky televizor ,najlepsie s full HD aby to malo krasne farby a vybavenie s cenou do 22 000 Sk cca 20 000 Kč, od TV som 2,5 m , najmenej ale 32 palcov diky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od whiscool Zobrazit příspěvek
    Dobry den , chcem sa spytat ci by ste mi poradili nejaky televizor , dostal som pod stromcek satelit dreambox 800 HD a potrebujem k tomu nejaky televizor ,najlepsie s full HD aby to malo krasne farby a vybavenie s cenou do 22 000 Sk cca 20 000 Kč, od TV som 2,5 m , najmenej ale 32 palcov diky za rady
    Je to úplně jednoduché, zajdi si do prodejny elektroniky a nechej si pár tv předvést posoudíš sám která má nejlepší obraz jak z analogu tak digitálu čily vybírej očima a ne jakej ti poradí zde na foru, každému se líbí totiž něco jiného!Ovšem jedna věc je u LCD/PLASMA zásadní, obě potřebují pro kvalitní zobrazerní taktéž kvalitní signál, který na rozdíl u sousedů na západ od nás, u nás není!

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od MONYS Zobrazit příspěvek
    Je to úplně jednoduché, zajdi si do prodejny elektroniky a nechej si pár tv předvést posoudíš sám která má nejlepší obraz jak z analogu tak digitálu čily vybírej očima a ne jakej ti poradí zde na foru, každému se líbí totiž něco jiného!Ovšem jedna věc je u LCD/PLASMA zásadní, obě potřebují pro kvalitní zobrazerní taktéž kvalitní signál, který na rozdíl u sousedů na západ od nás, u nás není!
    A nejaky typ nemas ? Nejake Full HD 100Hz , MPEG4tuner je pre mna zbytocny , kedze mam HD satelitny prijimac , nieco tak do 24 000 Sk diky

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

A nejaky typ nemas ? Nejake Full HD 100Hz , MPEG4tuner je pre mna zbytocny , kedze mam HD satelitny prijimac , nieco tak do 24 000 Sk diky
    Tvoj jediný limit bude cena. Daj si limit okolo 30 litrov, počkaj ešte ten mesiac dva a kúpiš za 30 litrov slušnú mašinu.
    Ináč k tomu využitiu Drema budeš potrebovať zainvestovať, pretože Ti z HD ponuky ostane len pár FTA programov...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    Tvoj jediný limit bude cena. Daj si limit okolo 30 litrov, počkaj ešte ten mesiac dva a kúpiš za 30 litrov slušnú mašinu.
    Ináč k tomu využitiu Drema budeš potrebovať zainvestovať, pretože Ti z HD ponuky ostane len pár FTA programov...
    30 litrov to je uz dost , ale mozem mat z velkoskladu za 23 tisic televizor LG7000 37” ,len nic o nom neviem , kamarat tvrdi zi by mi bohato stacil , tak neviem ci si ho mam kupit

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

30 litrov to je uz dost , ale mozem mat z velkoskladu za 23 tisic televizor LG7000 37” ,len nic o nom neviem , kamarat tvrdi zi by mi bohato stacil , tak neviem ci si ho mam kupit
    Ano, na 2,5 m přesně vyhovuje 37". Myslím, že ten LG7000 tě nezklame, také jsem po něm pokukoval....
    A přeji ti na něm krásný obraz, což určitě bude...

P.S.- poslal jsem ti soukromou zprávu, abych tady nedělal nedovolenou reklamu...
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 31-12-2008 v 07:15

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od losos Zobrazit příspěvek
    Ano, na 2,5 m přesně vyhovuje 37". Myslím, že ten LG7000 tě nezklame, také jsem po něm pokukoval....
    A přeji ti na něm krásný obraz, což určitě bude...

P.S.- poslal jsem ti soukromou zprávu, abych tady nedělal nedovolenou reklamu...
    Diky tak som sa definitivne rozhodol a som to meral od TV som necele 2 metre ,tak LG7000 37'' bude uplne stacit

JM_ JM_ je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

30 litrov to je uz dost , ale mozem mat z velkoskladu za 23 tisic televizor LG7000 37” ,len nic o nom neviem , kamarat tvrdi zi by mi bohato stacil
    Tak, tak. S ohledem na cen. limit jsem tady (resp. vedle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...277#post209277) LG7000 už taky doporučoval...

Podobná témata

1. Kúpa TV do 7.000 eur.
    Od hustler v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 11:14
  2. Aká priorita pri nákupe HD televízora u Vás prevláda ? ANKETA
    Od jarino1978 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 19:49
  3. Kúpa CRT
    Od georgo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 20:15
  4. vyber televizora - je DVBT naozaj dolezity?
    Od rombaran v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-11-2006, 11:18