Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jak propojit TV + sat + dvd rekordér?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím, moc prosím o pomoc. Potřebuju poradit, jak propojit:

- obyčejnou TV s 1 scartem,
    - sat. přijímač Humax Digi I+II (Digi TV) se 2 scarty a
    - dvd rekordér Sony RDR-HXD990 (zde), dvb-t tuner, 2 scarty.

Zatím to mám propojeno takto: scart ze sat do dvd a z dvd do tv, sat. kabel normálně do satelitu a anténní do vstupů na dvd pro příjem digitálního vysílání.

A problém je v tom, že se mi vůbec nepodaří zprovoznit ty programy ze satelitu přes dvd. Zatím můžu pouze nahrávat české digitální kanály, co chytím, ale není možné se při tom koukat na nějaký jiný program.. Jak to mám, prosím vás, propojit a nastavit, aby mi to fungovalo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

no .. ak bude recorder cosi nahravat , urcite sa cez neho nemozes pozerat na nieco ine .. kedze telka ma jeden scart , tak si v koncoch .. jedine zapojit recorder <-> sat -> TV .. a ked budes chciet pozerat daco z recordera , musis satelit vypnut .. resp. niektore maju priamo funkciu ze posles vstup von .. na dreamboxe sa to vola VCR ..

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Ta TV má opravdu jen jeden vstup ? Scart ? Nemá náhodou (např. vpředu pod víčkem) i nějaký jiný vstup, např. S-video ? Nebo AV cinchy ? Využij hlavně to S-video, pokud jej na TV někde najdeš...
    Dále existují jakési Scartové rozbočovače, viděl jsem to u známého, ale víc o tom nevím...

Podobná témata

1. Jak propojit analogový DVD rekordér se settopboxem
    Od tark v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 06-09-2010, 07:27
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:18
  3. Jak propojit dvd rekorder s druhou tv
    Od duranduran v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-04-2007, 06:42