Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak propojit TV + sat + dvd rekordér?

kapi6 (1)|25.12.2008 22:52
Zdravím, moc prosím o pomoc. Potřebuju poradit, jak propojit:

- obyčejnou TV s 1 scartem,
- sat. přijímač Humax Digi I+II (Digi TV) se 2 scarty a
- dvd rekordér Sony RDR-HXD990 (zde), dvb-t tuner, 2 scarty.

Zatím to mám propojeno takto: scart ze sat do dvd a z dvd do tv, sat. kabel normálně do satelitu a anténní do vstupů na dvd pro příjem digitálního vysílání.

A problém je v tom, že se mi vůbec nepodaří zprovoznit ty programy ze satelitu přes dvd. Zatím můžu pouze nahrávat české digitální kanály, co chytím, ale není možné se při tom koukat na nějaký jiný program.. Jak to mám, prosím vás, propojit a nastavit, aby mi to fungovalo?
Pytkin (7947)|26.12.2008 01:30
no .. ak bude recorder cosi nahravat , urcite sa cez neho nemozes pozerat na nieco ine .. kedze telka ma jeden scart , tak si v koncoch .. jedine zapojit recorder <-> sat -> TV .. a ked budes chciet pozerat daco z recordera , musis satelit vypnut .. resp. niektore maju priamo funkciu ze posles vstup von .. na dreamboxe sa to vola VCR ..
losos (2977)|26.12.2008 05:28
Ta TV má opravdu jen jeden vstup ? Scart ? Nemá náhodou (např. vpředu pod víčkem) i nějaký jiný vstup, např. S-video ? Nebo AV cinchy ? Využij hlavně to S-video, pokud jej na TV někde najdeš...
Dále existují jakési Scartové rozbočovače, viděl jsem to u známého, ale víc o tom nevím...