Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinacle 9 a pálení DVD

johnlord (7)|13.12.2004 13:25
Dokáže mi někdo poradit, proč, když chci vypálit hotový projekt na DVD, tak mi jde přehrát jen v mechanice, ve které jsem ho pálil ? Když zadám jen vyrenderovat a vypalím ho v Neru, tak to je v pohodě, ale při pálení v Pinacle mi to dělá problémy. 9-)

Ještě bych se rád zeptal, jak dlouho by měl trvat rendering projektu, který má ve skutečnosti 30 min. Mě se renderuje tak 4 hodiny. Mám Athlon XP3000+, MSI KT6 Delta, 512MB DDR400 RAM.

Mnohokrát díky. Johnlord
BOBA (590)|13.12.2004 14:43
[quote=johnlord]Dokáže mi někdo poradit, proč, když chci vypálit hotový projekt na DVD, tak mi jde přehrát jen v mechanice, ve které jsem ho pálil ? Když zadám jen vyrenderovat a vypalím ho v Neru, tak to je v pohodě, ale při pálení v Pinacle mi to dělá problémy. 9-)

Ještě bych se rád zeptal, jak dlouho by měl trvat rendering projektu, který má ve skutečnosti 30 min. Mě se renderuje tak 4 hodiny. Mám Athlon XP3000+, MSI KT6 Delta, 512MB DDR400 RAM.

Mnohokrát díky. Johnlord[/quote]


Jestli sis všimnul při vypalování v Neru, tak Ti to hlásí, že musí být vyhozeno
Volume a Anchor. Možná je to tím.Proto radši vypaluj v Neru, kdoví jak to vypaluje Pinnacle.Mě to zase v Neru hlásí , že projekt udělaný v Pinnacle má drobnou chybu, kterou musí napravit.
Jinak mám Athlon XP 1700+ a renderuje mi to asi tak, že[color=green] čas projektu x 4[/color] tzn. 30x4=120 min.
Pitomec (10211)|13.12.2004 15:54
Ano - je to tím. Nějakej kokot u Pinnacle (programátor) ještě dodneška nezjistil, že ve složce VIDEO_TS nemá kromě VOB, IFO a BUP nic jinýho co pohledávat :-k
Joe-Joe (593)|13.12.2004 16:32
S tym volume a anchor je to skutocne zabava. Len potom niektori maju z toho honicky. A to je uz 9 verzia PS. Ale oni sa hadam zobudia.:-k
Az mozem doporucit , smaz to len v Neru. :-)-
Co sa tyka rychlosti tak P2,4 mam cca 30minutovy projekt vyrendovyny maximalne do 90minut. Zalezi samozrejme aky brutal si tam pouzil na prechody a kolko urovnove menu tam mas. :-?
johnlord (7)|14.12.2004 07:02
Díky všem za odpovědi.
Jak to vypadá, tak se s pálením opravdu přesunu do Nera.
V mojí šestkové verzi se projekt vypálí vpohodě bez chyb.
Doufám, že se někdy dočkáme verze Pinaclu, která bude konečně
fungovat jak má.

Díky všem Johnlord