Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: PC + FULL HD LCD + Reciever/Repro + Repro

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jsem novým majitelem 47LG5000 a rád bych lehce navodil atmosféru domácího kina v mém bytě.. Představu mám následující... Téměř vše přehrávat z PC (ve stejném pokoji) - DVD a hlavně HDripy v 1080p... V budoucnu samozřejmě BluRay (zřejmě opět z PC). Jsem v tomto dosti amatér, takže bych potřeboval radu. Cenově se chci se zvukem vejít do 15k... Pro poslech hudby nebude systém téměř určen (opět jen to co pustím z PC), chci to kvůli filmům. Jde mi teď o řešení, zda pořídit jen nějaké repro, do kterých zapojím optiku z PC, či to řešit recieverem...

Potřebuji mít totiž fungující oba zvukové výstupy z PC... Jak plasťáky na normální práci (zapojeno do integrovaný zvukovky), tak i repro kina (zřejmě zapojit přes optiku/koax ze základní desky?). Ani nevím, jestli řešit nějaký HD zvuk, o kterém jsem četl v threadu "Jaké kino" níže (?), PowerDVD by to měl přehrát a pustit do SPDIF, ne? Což by potom mohl zpracovat reciever či bedny kina... Celý set kina s přehrávačem nepotřebuju, když mám 2m vedle PC. Propojeno bude přes DVI-HDMI do TV.

Jaký set repro doporučujete? Jak byste podobnou situaci řešili vy osobně s ohledem na cenový limit? Díky moc za postřehy a rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Bump...

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

doporucuju avforum.zive.cz

Podobná témata