Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD ECG HJ-2300

imported_Honzak (8)|13.12.2004 10:36
Nemůžu načíst titulky u formátu DIVX.
Nevíte jaký formát je podporován, jakou koncovku apod. to má mít.

Díky HOnza
mirekv (7169)|13.12.2004 10:51
To máš DivX přehrávač? Ty obvykle podporují .srt.
ViKinG (793)|13.12.2004 12:20
Honzak: zvláštní že se ptáš... měl bys mít (na rozdíl od většiny z nás) k dispozici manuál a tam by to mělo být... a pozor některé nepodporují externí titulky pro jistotu vůbec.
imported_Honzak (8)|13.12.2004 14:36
Díky za odpověď.
S tím návodem to není zase tak horké. Ohledně Divx tam je jeden nicneříkající řádek. A po nějakém telefonování jsem samozřejmě zjistil, že to nejde. Jedině si ty titulky musím nahrát předem do obrazu.

Neznáš nějaký přístroj, který to umí? Cenová hladina do 3000,- Kč.

Honza
robca (1)|15.12.2004 09:53
Honzak
píšeš, že máš 2300-ku . Mám to samý a chtěl bych se tě na pár věcí zaptat.
1.taky mi nejdou titulky i divx - je to vada nebo nebo správně?
2.některé DVD s mp3 dost "drnčí" v mechanice, až po 5-10 zasunutí se povede roztočit bez vibrací - setkal jsi se s tím nebo mám blbý medium?
3. existuje nějaký update firmware, třeba na ty titulky nebo na češtinu?
4.můžu na výstupy 5,1 připojit rovnou repráky (v návodu tam cpou zesilovač?
Zakko (1)|19.12.2004 14:52
:(( Mam ten isty pristroj, a je to fakt parada, pretoze v obchode ma vsetci uistovali ze to samozrejme podporuje vsetky formaty vcetne titulkov. Ale titulky to fakt nebere, je to asi jediny DVD prehravac ktory k DivX nebere titulky. Uz nikdo si nekupujte ECG - je to shit :(( :(( :((
imported_Honzak (8)|20.12.2004 06:54
Přístroj jsem dokázal v prodejně vyměnit za značku Philips, která sice nemá audio výstup 5.1 jak jsem chtěl, ale titulky apod. u DivX bere uplně normálně. Výměnu radím všem.
ABxxx (9)|21.12.2004 06:43
Proboha lidi, jen si nekupujte tento přehrávač. Bez mého vědomí si ho koupil otec od mé přítelkyně a chtěl se pochlubit, co si dovezl domů a když jsem se ho jako první zeptal, jestli umí titulky, tak ani nevědel. V manuálu nebylo nic napsáno a v adresáři se zobrazí jen soubor AVI (po dlooouuuhééé pauze). Tak se těšil, že si bude moci přehrát filmy i v DivX a těžce narazil. Zbývá mu jen se dívat na obrázky bez titulků, tento přehrávač titulky vůbec neumí. Je to krám první třídy. Kdo můžete, vyměňte za Cyberhome nebo Orava, ty jsou v současné době asi nejlepší za rozumnou cenu. Mají čipset Zoran a ten je fakt nejlepší!!!
mirekv (7169)|21.12.2004 07:31
ABxxx: možná umí, chce to vyzkoušet, obvykle musí být stejné názvy filmu a titulků a titulky ve formátu .srt (nemusí být pravidlem).
Když tak zkus http://divx.center.sk/index.php?sid=11c2193312ff88cb22813b8baceb07f3.
ABxxx (9)|21.12.2004 09:05
Možn by názv čipu napověděl víc. Nevíte někdo, jaký má?
mirekv (7169)|21.12.2004 09:51
ABxxx: tak to odkrytuj!
ABxxx (9)|21.12.2004 10:00
Já mu nebudu rozdělávat přehrávač. Třeba ho ještě půjde vyměnit...
MSG (3)|21.12.2004 13:56
Chlapy, co říkte na ten horší model bez DivX (ECG HJ-2206)? Docela o něm uvažuju, páč jednak divx nepotřebuju a s titulky je u něj vždycky problém. Na to mám PC. Ptám se proto, že jsem otci koupil v Globusu jakési DVD Hyundai (k vidění třeba zde: http://obchod.eurocomputer.cz/Product.asp/kod=777320
který má naprosto stejnou krabici a funguje celkem dobře - tiše, žere vše, je reg. free a bez macrovision.
Už ho ale nemaj a tak hledám jinou levnou alternativu. Pokud by vás napadl ještě nějaký jiný DVD přehrávač cca do 3.000kč, ať se prosím tady ozvěte. Zvažoval jsem např. nějaké LG.

Předem díky

MSG
imported_Honzak (8)|21.12.2004 13:57
Zkoušel jsem stejný název film-titulky, zároveň všechny formáty co znám, a vysledek = nula. Tento přístroj mně nepotěšil a po 30-ti minutové debatě s prodavačem to bylo vyměněno. Stačí když se jenom někdo odvolá na špatný návod, kde o DIVX je snad jeden řádek.
ABxxx (9)|1.2.2005 11:35
Hledal jsem na HJ-2300 firmware všude možně, ale vůbec nic není na Netu. Proč alespoň neudělali nějaké titulky! Ty by se dali určitě nějak upravit ve firmwaru. Ani jaký je tam čip, jsem nenašel, prostě nic. Asi se ani nedá upgradovat. Šunt první třídy!!!
ABxxx (9)|13.5.2005 09:50
[quote=ABxxx]Proboha lidi, jen si nekupujte tento přehrávač. Bez mého vědomí si ho koupil otec od mé přítelkyně a chtěl se pochlubit, co si dovezl domů a když jsem se ho jako první zeptal, jestli umí titulky, tak ani nevědel. V manuálu nebylo nic napsáno a v adresáři se zobrazí jen soubor AVI (po dlooouuuhééé pauze). Tak se těšil, že si bude moci přehrát filmy i v DivX a těžce narazil. Zbývá mu jen se dívat na obrázky bez titulků, tento přehrávač titulky vůbec neumí. Je to krám první třídy. Kdo můžete, vyměňte za Cyberhome nebo Orava, ty jsou v současné době asi nejlepší za rozumnou cenu. Mají čipset Zoran a ten je fakt nejlepší!!![/quote]

Tak ECG už prodal, doporučil jsem mu koupi Yamada DVX 6500x - ta vše zvládá bez problémů!!! Je teď spokojený B-)
Coronair (1)|14.5.2005 14:37
Taky sem udělal tu chybu a koupil sem tenhle zázrak :-( Ale myslim, že to nebude tak strašný a půjde to vyřešit. Rozdělal sem to a je tam MT1389FE. Přes kabel sem ozálohoval originál FW a zkoušel nahrát pár jinejch :-( Nic nešlapalo jak má. Jestli někdo umí upravovat FW, tak bych byl vděčnej za každou radu. Díky
XP (2)|29.12.2005 14:52
Ahojte jestli nahodou ten original firmware do ECG hj-2300 nekdo mate poslete mi ho prosim na mail m.kukucka(zavinac)ido.cz ... laboroval jsem s jinyma a ten original zalohovany pres kabel jsem si nechte smazl z disku :-((( :-((( :-(((
JohnMager_tvf (0)|18.4.2006 19:01
Zdravim. Kde prosim vas mohu najit novy firmware na tento "skvely" stroj?????
Bracha jej bez meho vedomi koupil a ja zjistil, ze neumi ceske znaky v titulkach pri prehravani DivX:-((
Jinak ale neni zas tak spatnej...myslel jsem teda, ze jenom vlezu na net a hned najdu nejaky novy firmware,ale jinak mi prehrava vsechno slusne...
JohnMager_tvf (0)|18.4.2006 19:03
[quote=Honzak]Nemůžu načíst titulky u formátu DIVX.
Nevíte jaký formát je podporován, jakou koncovku apod. to má mít.

Díky HOnza[/quote]

Titulky me prehrava .sub a .srt,ale musis mit stejny nazev jako film!!!
Sillicon_shw (1)|13.8.2006 05:02
Zdravim,
nejak se mi v prehravaci HJ2300 poskodil fw :-((( , jestli nekdo mate zalohu original firmwaru tak mi ji prosim poslete na maila sillicon(zavinac)seznam.cz
Mam zalohu jen toho poskozenyho kdyz by mel nekdo zajem, ale s nim to se rozsviti jenom LCD:-(. Zkousel jsem hodne jinyhch fw, ale bez vysledku. diky moc vsem.
XP (2)|27.9.2006 11:39
ahoj muzu ti poslat co tam mam ja ... original nesezenes ... ja si svuj nechte smazl z disku a tak tam mam ted upraveny nejaky dajtek ... DVD funkcni krome tlacitek na prednim panelu... Psal jsem i do autorizovanych servisu a odepsali ze firmware neni zdarma. Tak jsem to vzdal.Posli mi svuj vadny na adresu m.kukucka(zavinac)ido.cz ja ti obratem poslu ten muj neoriginal fungujici ....


PS pokud se prosim najde nekdo kdo ma funkcni zalohu prosim poslete mi ji na uveden mail .... diky za ochotu.