Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: slabý zvuk v nahrávce na videorekordér

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mám DVB-T Comag SL 45T propojený scart cabely s televizorem a videorekordérem TESLA SVC 610. Přes časovač jsem si nastavil nahrávání určitého programu, stejný čas přes timer na SVC 610. Program je nahraný, obraz slušný, ale zvuk je poměrně tichý (tak 50%). V čem může být problém. Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Opravdu nikdo neví jak na to??

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

no akorát mne napadá: jistě ten videorecorder má nastavitelnou úroveň nahrávání zvuku, třeba ji máš přeplou na manuální a ubranou.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od konecm39 Zobrazit příspěvek
    Mám DVB-T Comag SL 45T propojený scart cabely s televizorem a videorekordérem TESLA SVC 610. Přes časovač jsem si nastavil nahrávání určitého programu, stejný čas přes timer na SVC 610. Program je nahraný, obraz slušný, ale zvuk je poměrně tichý (tak 50%). V čem může být problém. Díky za radu.
    Na SCARTu 1 je zvuk ovládán pomocí DO. Zkontroluj si, zda máš na STB zvuk na max nebo stažený. Mohl by to být potom důsledek toho, co popisuješ.

Podobná témata

1. Slabý zvuk DVD-RW v DVD přehrávači
    Od Cev v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-12-2009, 12:51
  2. slabý zvuk Óčka
    Od capino v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-09-2007, 13:33
  3. Slabý zvuk u DVD
    Od vlada v sekci Mastering