Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak funguje Sony DAVDZ560

kus (56)|15.12.2008 12:00
ahoj,
mate nekdo tohle kino Sony DAVDZ560? Chtel bych ho k panasonic plasme 42PX80 a zajimaj mne tyhle veci, podpora zakazniku sony nejak nefunguje...

- podpora divX - neuvadi jaky verze, ted sou uz bezne 5ky, aby to treba neumelo jen do 4
- zobrazovani titulku a podpora CZ - tedy kam je automaticky kino dava a jak je to s CZ
- zvuk by mel byt asi solidni
kus (56)|16.12.2008 21:59
takze si odpovim sam: - dnes vyzkouseno s panasonic 42PX80E

deformace obrazu zadna, temer presne jako na PC, ovsem titulky se uz nevejdou do obrazu !!!! druha radka je vzdy nejak mimo obraz, z toho plyne, ze pokud mate plasmu od panaka a chcete k nemu kino od sony, musite se rozlopucit s titulkama u divX, nebo si poustet divX na 14:9 pomer obrazovky, pak vse ok, ale film vyouziva tak 70% obrazu
jarda50 (1424)|22.12.2008 17:48
a nejde to nějak vyzoomovat?
fulllist (2)|21.1.2009 09:45
Zdravim.
Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevite zda je nutne u kina Sony DAVDZ560 pouzit sloupove reproduktory jako predni? Vetsinou jsou uvadeny jako jako predni ale myslim ze by melo byt snad jedno kde je zapojim... (pokud ne jako subwoofer :)) Chci prave zadni sloupove a predni jsou mi jedno ty polozim na tv stolek ale vzadu by mi lezeli na zemi u gauce abych nemusel vrtat do zdi.