Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

S STB se TV vypina

uioppp (2)|10.12.2008 18:53
Dobry den, prosim zdejsi nadsence a odborniky o tip:
Kamaradka zakoupila dva ruzne set top boxy ke dvoum ruznym starsim televizim, - kazda v jine lokalite v jinem byte v Praze. V obou dvou pripadech se pri sledovani digitalni TV pres set top box v nepravidelnych intervalech televize samy vypinaji (nekdy po minute, jindy treba po hodine). S o neco novejsi televizi tyto set-top boxy funguji spravne. V obou pripadech je pripojeni pres SCART. Ma nekdo tip, cim by to mohlo byt? Nejake prepeti, ktere ty starsi TV nezvladaji ci co? Dekuji predem za ochotu
uioppp (2)|10.12.2008 18:53
UPRESNENI: Prvni set-top box je PHILIPS, druhy nejaky skoro no-name. Oba dva jdou pres SCART, nemaji RF modulator. Jedna TV je Grundig, druha nevim. Podrobnosti jsem vynechal proto, ze pri naprosto stejnem problemu u dvou nezavislych propojeni ruznych TV i STB jsem cekal nejake obecne vysvetleni problemu kombinace stara TV + DVB-T, uz proto ze privolany televizak to proste odbil resenim - v obou pripadech koupit novou TV. Proto jsem se pro jistotu obratil jsem. SET-TOP box se nevypne, jenom TV, ani v jednom pripade nejde o zadny sleep-mode, timer, auto off, proste nic podobneho, zadouciho. TV se vypne, respektive uvede se do STAND BY. Dekuji jeste jednou za pripadne tipy.