Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rada k prechodu z analog TVkarty na digi - Leadtek

chorosp (2)|3.12.2008 20:35
Zdravim

Vim ze toto je fajn Forum a verim ze tu radu najdu.
Mam dve TV karty od Leadteku jak analogovou (TV LEADTEK 2000XP) tak nyni jsem se rozhodl prejit
na digitalni vysilani (Leadtek Winfast DTV 1000s).

Karty jsem v PC vymenil a nechal tam tedy digitalni...nainstaloval Winfast PVR2 (verzi dodanou na CD, ale to ted nejspis neni uplne dulezite "jeji cislo") a zkousel naladit programy...kde nic tu nic.
Bydlim v Decine, Krizova ul., priblizne 15km od Bukove hory vzdusnou carou.

Muj problem co jsem nejpis fakt zblbnul je ten ze jsem pri nove instalaci karty ponechal ovladace te stare a taktez Winfast PVR.

Pote jsem se to snazil udelat nacisto odinstalovat vse co se tyce TVkarty a znovu nainstalovat vse pro digitalni kartu. Nepovedlo se a nastal stejny problem - nenaladil jsem nic.

Co ted s tim? Pomuze mi nekdo? Predem priznavam, ze co se tyce prijmu televizniho signalu moc se v tom nevyznam...nemyslim ze jsem blb, ale neni to muj konicek

Operacni system: Win XP, SP2

Jde to vyresit?

Verim ze jo...

diky
Ivo Mašek (10205)|4.12.2008 07:25
Reinstal operačního systému. S tím, že ho provedeš s vyjmutou tv kartou. Nebudeš instalovat nic jiného, než pouze to základní k chodu OS.
Až ti poběží OS, tak nasadíš tv kartu a provedeš její instalaci. Vyhni se různým codec packům a podobně. Není vhodné mít před instalací tv karty nainstalován ICQ a podobné "vymoženosti".
chorosp (2)|4.12.2008 13:13
Je mozne toto provest bez nutne reinstalace systemu?

Nemohu ji provest!

Dik

Ch.
Ivo Mašek (10205)|4.12.2008 18:15
Musíš registry a některé přepsané *dll knihovny v systému uvést do stavu před instalací tuneru. Pokud se ti to nepovedlo uninstalem od Leadteku (jako že ne), tak potom jestli na to existuje něco jiného, na tu kompletní opravu.
Vidíš, že to není nic jednoduchého. Já neznám jiný způsob, než reinstal OS. (a nebo jestli někde máš udělaný obraz systému - je to rychlejší, než ten reinstal)