Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Orava DVR-706 HDD

mico_palo (2)|2.12.2008 08:06
Zdravím páni,

chcem sa spýtať či mi neviete poradiť čo s týmto zariadením, keď cez všetky jeho výstupy ide von len zvuk a obraz taký všeliaký ako keby bola nastavená NTSC norma?

vopred dík za odpoveď
peco (772)|2.12.2008 08:26
tak si v nom nastav normu na PAL
mico_palo (2)|2.12.2008 19:55
a ako ju prestavím, keď obraz je nepozerateľný, nečitateľný?!
peco (772)|3.12.2008 07:39
mas minimalne dve moznosti:
1. pouzijes TV, ktore vie zobrazit NTSC
2. zajdes do predajne, kde ti to prestavia

A potom je tu este tretia moznost, pri ktorej to urobis intuitivne. pred casom som mal DVD prehravac od oravy a mal som tiez prestavene nma nejaky blby format. Musel som zobrat manual a potom intuitivne stlacat tlacice DO v algoritme podla manualu. Na druhy krat som sa dopracoval k spravnemu vysledku. Pamatam si, ze som si omylom nastavil komponentny vystup a na TV som to mal pripojene pomocou SCART. :D

V manuali k prehravacu som mal graficky znazorneny strom menu (setup) pomocou ktoreho som intuitivne stlacal tie tlacice na DO. Odrbavacka.9-)
2m (2)|17.10.2009 10:07
ahojte, ked pozeram TV cez tento rekorder tak mi to automaticky nahrava live obraz a zaplna HDD - da sa to prosim v nejakom nastaveni vypnut (aspon z navodu vyzera ze to nie je mozne) alebo jediny sposob je pozerat samostatne TV a samostatne si nastavit v rekorderi nahravanie nejakeho serialu?? dik