Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hyundai DV5H835 (USB/SD, HDMI, analog 5.1)

nedelak (39)|30.11.2008 15:48
Zdravím. Máte nějaké zkušenosti s tímto DVD přehrávačem ?

Jmenuje se vůbec Hyundai DV5H835 ? Protože mimo naše eshoppy nemůžu nic najít.

A přiznám se, že jsem vůbec nenašel website Hyundai týkající se DVD přehrávačů. Mimo aut, solárních panelů a výtahů Hyundai jsem našel všechno možné, ale k domácímu kinu se blížily je LCD televize s monitorama na webu "Hyundai IT", ale o DVD tam nebylo vůbec nic.
nedelak (39)|2.12.2008 21:07
vážně nic ?
Jahyna (25)|3.12.2008 07:19
[QUOTE=nedelak;204515]Hyundai DV5H835
Zdravím. Máte nějaké zkušenosti s tímto DVD přehrávačem ?


Jmenuje se vůbec Hyundai DV5H835 ? Protože mimo naše eshoppy nemůžu nic najít.

A přiznám se, že jsem vůbec nenašel website Hyundai týkající se DVD přehrávačů. Mimo aut, solárních panelů a výtahů Hyundai jsem našel všechno možné, ale k domácímu kinu se blížily je LCD televize s monitorama na webu "Hyundai IT", ale o DVD tam nebylo vůbec nic.[/QUOTE]

Tento tyden mi prijde, objednavala jsem ho do skoly...taky jsem zvedava...pak dam vedet
nedelak (39)|3.12.2008 12:05
[QUOTE=Jahyna;205006]Tento tyden mi prijde, objednavala jsem ho do skoly...taky jsem zvedava...pak dam vedet[/QUOTE]

Díky. Možná budu do vánoc potřebovat dva nebo tři přehrávače, tak se mi každá rada hodí :-)
Jahyna (25)|4.12.2008 19:20
[QUOTE=nedelak;205042]Díky. Možná budu do vánoc potřebovat dva nebo tři přehrávače, tak se mi každá rada hodí :-)[/QUOTE]

Tak uz je vyvaleny,a vyzkouseny. Ma cesky menu, coz je pro...propojeni pred hdmi ...obraz je dobrej..dle meho nazoru. Pres usb filmy hrajou dobre neseklo se to zatim. Ma to dokonce funkci karaoke...a vstup na 2 mikrofony. prehralo to vse co jsem tam strcila...jestli mas nejaky otazky..sem s nima
nedelak (39)|5.12.2008 18:25
tak jo :-) zkusím to do řádků:
- kde koupeno a cena ?
- k čemu připojený
- byl u něj slibovaný HDMI kabel ?
- snese připojený externí HDD (na webu píšou omezení kapacity)
- upscaling má ? Nic, 1080p nebo i ?
- u divx z flashky jsou naše titulky bez problémů ?
- jak působí na pohled zpracováním? Levně nebo "značkově"
- s velikostma píšou max 4GB SD a 16GB na USB. Zajímá mě, co to udělá třeba s 8GB SD a 40GB diskem
- máš po ruce foťák ? šla by udělat fotka zepředu i zezadu ? Případně tabulka parametrů psaná v manuálu.
- jmenuje se podle štítku opravdu přesně Hyundai DV5H835 ? je mi divný, že mimo webshopy nemůžu nic najít.
- není v manuálu nějaký odkaz na výrobce nebo podporu ?
- není to jen nějaký klasický "supermarketový" oem přehrávač jen nalepený s jinou cedulkou výrobce ? Tím myslím, jestli je třeba v menu vidět výrobce, nebo to vypadá univerzálně.


To jsem si toho vymyslel, co ? :D
Nenutím Tě nic z toho zkoumat. Ale když něco zjistíš a podělíš se, budu moc rád.
Jahyna (25)|5.12.2008 19:50
[QUOTE=nedelak;205475]tak jo :-) zkusím to do řádků:
- kde koupeno a cena ?
- k čemu připojený
- byl u něj slibovaný HDMI kabel ?
- snese připojený externí HDD (na webu píšou omezení kapacity)
- upscaling má ? Nic, 1080p nebo i ?
- u divx z flashky jsou naše titulky bez problémů ?
- jak působí na pohled zpracováním? Levně nebo "značkově"
- s velikostma píšou max 4GB SD a 16GB na USB. Zajímá mě, co to udělá třeba s 8GB SD a 40GB diskem
- máš po ruce foťák ? šla by udělat fotka zepředu i zezadu ? Případně tabulka parametrů psaná v manuálu.
- jmenuje se podle štítku opravdu přesně Hyundai DV5H835 ? je mi divný, že mimo webshopy nemůžu nic najít.
- není v manuálu nějaký odkaz na výrobce nebo podporu ?
- není to jen nějaký klasický "supermarketový" oem přehrávač jen nalepený s jinou cedulkou výrobce ? Tím myslím, jestli je třeba v menu vidět výrobce, nebo to vypadá univerzálně.


To jsem si toho vymyslel, co ? :D
Nenutím Tě nic z toho zkoumat. Ale když něco zjistíš a podělíš se, budu moc rád.[/QUOTE]

- koupila jsem to v eprotonu za 1290,-, postovny kolem stovky, prislo to do dvou dnu
- pripojila jsem to k 40 palcovy lcd samsung, a pak ke stejne velky sony
- na sony jsem zkusila pres komponentni a na samsungu pres hdmi, nemam moc zkusenosti, ale obraz se mi zda v poho
- hdmi opravdu byl v baleni
- připojení disku nevim zkousel ajsme jen divx pres flashku jine moznosti nemam, jelikoz disk jako zalohu nepouzivam
- upscaling jsem nezjistovala takze v pondeli kouknu a napisu
- filmy s titulkama nesleduju takze v tomhle ti nepomuzu, mam pouze s cz dabingem, kdyz najdu nejaky film s titulkama zkusim to
- pusobi spis levnejsim dojmem, ale me jako zensky se libi, designove je hezky
- vse nezodpovezene vyzkousim v pondeli a zas napisu...snad to pomuze
Ja osobne si koupila philips dvp 5990
nedelak (39)|9.12.2008 23:23
díky za navnazení.
Tak jsem ho koupil a první dvě hodiny všechno jen chválil. Za tu cenu mi to přijde jako překvapivě kvalitě zpracovaný přehrávač. Působí solidně, ne jako klasické noname.
Drobnosti v designu nemá cenu řešit, byl jsem rozmazlený starým Panasonicem S75.
Proti němu má i hlučnější mechaniku, točící DVD je slyšet. Pak mi tam chybí funkce jemného zoomu po jednom procentu, přes který jsem si semtam někdy nastavoval okraje.
A místo DTS je ticho, ale bez toho se obejdu. Optický výstup taky nepotřebuju.
Omezení velikosti USB disku na 32GB jsem zatím nezkoušel, měl jsem tam připojený jen 10GB ze starého notebooku. Napájet ho to utáhne.

.
jenže...mám problém. :-(
neumím rozjet titulky u AVI. Zkoušel jsem několik DVD s filmy a i to nahrát na USB disk. Titulky byly SUB i SRT a ani jedny nešly. Když na DO zmáčknu Subtitles, skočí tam přeškrtlá ikonka, že nic. V setupu je vše pozapínaný. V manuálu jsem nic nenašel a údajný "Subtitles manager" je jen to nastavování jejich vzhledu, velikosti a barvy.

Nechápu, nevím co s tím :-( Je to pro mě dost zásadní.
nedelak (39)|9.12.2008 23:37
v patametrech od prodejce je jasně slibovaná podpora titulků hned na čtvrtém řádku:

HYUDV5H835 - DVD přehrávač Hyundai DV5H835 USB, SD
* Přehrává CD-R/RW, SVCD, VCD, DVD, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW
* Podpora formátu MP3, WMA, JPG, DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší, Xvid
* Subtitles Manager - možnost volby vzhledu DivX titulků
* Podpora českých DivX titulků (SRT, SUB, TXT)
* USB vstup (max 16GB)
* Vstup na SD karty (max 4GB)
* Dolby Digital
* České, slovenské a polské OSD menu
* Progresivní skenování
* Funkce zoom-in, zoom-out
* Rodičovský zámek
* Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3
* Konektory: HDMI výstup, kompozitní výstup, komponentní výstup (Y, Pb, Pr), S-Video výstup, SCART, 5.1 zvukový výstup, Audio
koaxiální výstup
* HDMI kabel v balení
* Rozměry (š x v x h) 430 x 45 x230 mm
* Hmotnost 1,8 kg



Snažil jsem se dopátrat podpory, jestli třeba existuje nový firmware, ale nic. CZ Hyundai má na webu jen auta a Hyundai Electronic jsem našel pobočky jen Ruskou a Indickou. Ani jedna tam podobný typ nemá.
K nám to dováží HP TRONIC Zlín, což je vlastně provozovatel elektro prodejen Proton a Euronics.
Zítra zkusím jejich infolinku, ale už předem se bojím odpovědi.


Průšvih je, že po prvním vyzkoušení bez titulků jsem si stejný player objednal ještě jeden přímo pro sebe. No a co teď ? I když ho nekoupím, 3x dražší Pioneer 610 si teď dovolit nemůžu.


PS: upscaling na HDMI to umí vše, i 1080p
Jahyna (25)|10.12.2008 17:24
[QUOTE=nedelak;206132]v patametrech od prodejce je jasně slibovaná podpora titulků hned na čtvrtém řádku:

HYUDV5H835 - DVD přehrávač Hyundai DV5H835 USB, SD
* Přehrává CD-R/RW, SVCD, VCD, DVD, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW
* Podpora formátu MP3, WMA, JPG, DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší, Xvid
* Subtitles Manager - možnost volby vzhledu DivX titulků
* Podpora českých DivX titulků (SRT, SUB, TXT)
* USB vstup (max 16GB)
* Vstup na SD karty (max 4GB)
* Dolby Digital
* České, slovenské a polské OSD menu
* Progresivní skenování
* Funkce zoom-in, zoom-out
* Rodičovský zámek
* Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3
* Konektory: HDMI výstup, kompozitní výstup, komponentní výstup (Y, Pb, Pr), S-Video výstup, SCART, 5.1 zvukový výstup, Audio
koaxiální výstup
* HDMI kabel v balení
* Rozměry (š x v x h) 430 x 45 x230 mm
* Hmotnost 1,8 kg



Snažil jsem se dopátrat podpory, jestli třeba existuje nový firmware, ale nic. CZ Hyundai má na webu jen auta a Hyundai Electronic jsem našel pobočky jen Ruskou a Indickou. Ani jedna tam podobný typ nemá.
K nám to dováží HP TRONIC Zlín, což je vlastně provozovatel elektro prodejen Proton a Euronics.
Zítra zkusím jejich infolinku, ale už předem se bojím odpovědi.


Průšvih je, že po prvním vyzkoušení bez titulků jsem si stejný player objednal ještě jeden přímo pro sebe. No a co teď ? I když ho nekoupím, 3x dražší Pioneer 610 si teď dovolit nemůžu.


PS: upscaling na HDMI to umí vše, i 1080p[/QUOTE]

S tema titulkama zkus tohle.
Nez pustis avi tak najed na titulky a zmackni tlacitko SUBTITLES...a pak normalne avi tak jsem to mela u sencora...treba to pujde
nedelak (39)|12.12.2008 22:11
[QUOTE=Jahyna;206255]S tema titulkama zkus tohle.
Nez pustis avi tak najed na titulky a zmackni tlacitko SUBTITLES...a pak normalne avi tak jsem to mela u sencora...treba to pujde[/QUOTE]


to jsem zkoušel hned. Ale už je to vyřešené, nzatím jsem se ani nesnažil volat hotline.
Přejmenoval jsem dlouhé soubory s několika příponama (s víc tečkama v názvu) na kratší a pak to titulky normálně bere. Byl to blbé, když má člověk už vypálené avíčka na DVD. Ale to já nemám a stejně je nejspíš budu pouštět z USB, takže není problém si soubory před puštěním přejmenovat. Jaké je omezení názvů jsem ještě nezjišťoval, na to je času dost.
Takže beru zpět negativní hodnocení. Když tohle funguje, asi těžko existuje lepší stejně vybavený přehrávač kromě 3x dražšího Pioneeru. Nebo existuje, ale nikde jsem na něj nenarazil. Ale už jsem to psal...když mám jako hlavní podmínku 5.1 výstup, skoro není z čeho vybírat.
nedelak (39)|12.12.2008 22:22
Sorry za překlepy a ani jsem nepoděkoval za pokus o radu :-)
Dám se i fotky, kdyby měl někdo další zájem, ale možná až za těch 14 dní.
J-Raptor (1)|22.1.2009 12:00
chci se zeptat, jakým způsobem se dá změnit pořadí fotek (např. dle data pořízení fotografie) na tomto přístroji při prohlížení z paměťové karty. Fotky jsou nyní zobrazovány v náhodném pořadí a nedaří se mi to změnit.
sum32 (1)|28.3.2009 12:04
Potřebuji poradit:
mám podobný problém s titulky k DivX filmům.Přehrávač mi je nenajde,zkoušel jsem různé typy
txt,sub i srt, ale nic.Nejdou mi načíst,ani když zkrátím jejich název.Nevím jestli není problém třeba v kodování.Zkoušel jsem ISO latin2 a windows 1250.Díky za radu.
HDD1 (1)|28.5.2009 21:11
[QUOTE=nedelak;205475]tak jo :-) zkusím to do řádků:
- kde koupeno a cena ?
- k čemu připojený
- byl u něj slibovaný HDMI kabel ?
- snese připojený externí HDD (na webu píšou omezení kapacity)
- upscaling má ? Nic, 1080p nebo i ?
- u divx z flashky jsou naše titulky bez problémů ?
- jak působí na pohled zpracováním? Levně nebo "značkově"
- s velikostma píšou max 4GB SD a 16GB na USB. Zajímá mě, co to udělá třeba s 8GB SD a 40GB diskem
- máš po ruce foťák ? šla by udělat fotka zepředu i zezadu ? Případně tabulka parametrů psaná v manuálu.
- jmenuje se podle štítku opravdu přesně Hyundai DV5H835 ? je mi divný, že mimo webshopy nemůžu nic najít.
- není v manuálu nějaký odkaz na výrobce nebo podporu ?
- není to jen nějaký klasický "supermarketový" oem přehrávač jen nalepený s jinou cedulkou výrobce ? Tím myslím, jestli je třeba v menu vidět výrobce, nebo to vypadá univerzálně.


To jsem si toho vymyslel, co ? :D
Nenutím Tě nic z toho zkoumat. Ale když něco zjistíš a podělíš se, budu moc rád.[/QUOTE]

Nazdarek kamaradi,tak jsem dneska obdrzel postovni balicek dlouho ocekavany,je to externi hdd wd 320G a muzu vam uprime rict ze jsem ho napraskal pohadkama pro syna a slape to jako hodinky mel jsem strach ze to nenacte ale po asi minutovem intervalu se mi ukazal a vse co jsem do nej narval.mejte se krasne zdravim vsechny cabas HDD1
tik-tak (6)|19.7.2009 20:22
Ako som tu uz cital viacerí mali ci maju problemy s titulkami na HYUNDAI DV5H835 je to docela
dobry prehravac za dobru cenu. Az na zobrazenie titulkov. Vyskusal som vsetko a je to stale problem , mozete poradit.Napr. film Once titulky s kratkym nazvom once.srt. A nejdu ci je to
srt,sub,txt ap. Poradite niekto ? Vopred diky.
sluknov (4)|20.7.2009 06:41
Zdravím. Jsem tu absolutní nováček, ale minulý týden jsem si objednal dvd přehrávač Hyundai dv5h835 a jsem s ním maximálně spokojen. Před tím jsem vlastnil Panasonica, ale ten mi nenačetl ani disk s kapacitou 8,5,GB. Tento to zvládne bez problémů. Zatím ho testuji a nevyzkoušel jsem ještě fotky a pár funkcí, ale myslím si, že za málo peněz dost dobrá muzika. Zdravím Bryxus.
tik-tak (6)|20.7.2009 20:53
Nazdarek Bryxi ako Ti jedou Titulky na tomto prehravaci ? Myslim divX s titulkami. Ja s tym mam problem.Ako si uz vyssie videl.Skus a napis.Je zaujimave ze pri prehravani HD filmiku s titulkami to ide OK. Dead Space Downfal titulky su SUB. Ziadny iny film s titulkami som neprehral.Mam tam nieco blbo nastavene ???
sluknov (4)|21.7.2009 06:47
Čus. Zatím nemám nic v divix, ale až budu mít,určitě ti dám zprávu. Měj se. Ahoj.
sluknov (4)|21.7.2009 12:25
Tak jsem zkoušel přehrát video s titulkami (z flash disku), video i titulky byly stejného názvu. Titulky byly formátu SRT a v menu se za názvem videa objevilo " - T" (jestli to značí titulky nevím). Přímo soubor s titulkami se v obsahu flash disku neukázal.

Pravděpodobně mám tedy stejný problém. Měj se, čau.
tik-tak (6)|21.7.2009 19:14
Dik za odpovede,pockam az sa ozvete. Urcite tento problem maju viaceri.
cav
vidimsvet (1)|13.8.2009 14:11
Dnes jsem si koupil, ještě je zabalen v práci na stole, ale zkusím dát tip bez ohledu na značku či konkrétní typ. Vypaloval jsem pro rodinu seriály s titulkama (House V, HIMYM) a občas se stalo, že se soubor s titulkama lišil v názvu jak soubor s videem. A ty Sencory, co maj doma ty titulky neviděly. Až jsem přejmenoval soubory stejně (např.: House 5x01.avi + House 5x01.srt) tak to běží úplně všude. Vyhodil jsem pár DVD než jsem na to přišel, ale co. Snad to někomu pomůže.
tik-tak (6)|13.8.2009 15:55
Diky !!!!!
pomohlo to , napr. Transformers 2.avi --Transformers 2.srt.
:D
tik-tak (6)|13.8.2009 15:58
A este raz:
Ak nieco skusate na tomto pristroji robte to na USB kluci.
/usetrite par diskov/ ak neni disk v pristroji pripojenie USB kluca si najde samo a prehrava a prehrava a prehrava..........:D
peperke (1)|23.8.2009 11:23
tiez pouzivas Hyundai DV5H835?

co vsetko sa da spustat cez USB, iba Divx alebo aj DVD? ja zhanam nejaku masinku, ktora podporuje prehravanie dvd z HDD cez USB. nema niekto nejake dobre skusenosti v tomto smere s nejakym pristrojom?

dik
Gizmo_CZ (10)|11.10.2009 21:59
Cus all

Včera jsem si tento pehrávač koupil. No nevím jak Vám, ale mě už došly nápady jak na tom rozchodit titulky?! některé titulky jdou některé ne! Zkoušel jsem je přejmenovat upravovat v Subtitle Workshop a nic nepřišel jsem na to, co tomu přehrávači na některých tit. vadí?
Tak že problémy:

1, nenačte tit. k avi (některé ano některé ne - neomohlo nic. přejmenování, uprava v Subtitle Workshop...
2. nepřečte přes USB 80Gb HDD (format NTFS 2,5" v boxu Transcend SATA)
3. hlučnější mechanika - při posunu hlavy (1s lupání) ale s postupem času se hlasitost snižuje
4 nevím ale podpora HD filmů by tam neměla býr podporována?!

Co říkáte na to "karaoke"? Zkoušel to někdo? je na to zapotřebí nějaké spěšl písničky?

Může mi někdo s tímhle pomoct a zodpovědět mé otázky

díky
Gizmo_CZ (10)|14.10.2009 17:10
Koukám že je to tady mrtvý téma co... no nic
marty22 (53)|14.10.2009 17:19
disk zkus naformatovat na FAT32 ntfs maloco bere
Gizmo_CZ (10)|14.10.2009 18:02
Tak kdyby někdo ještě měl problém s tit tak jde o název! prostě i když máte stejný název jak titulu tak titulků a nenačtou se, je to tím, že název není s nějakého (nepodařil se mi zatím najít konkrétní důvod) důvodu "kompatabilní" se SW přehrávače! Když ale přejmenujet název tit i titulu na něco triviálního (třeba aa.avi + aa.srt) tak titulky naběhnou!


edit: co se HDD týče jak pravil kolega jen utné ho mít naformátovaný na fat32 pak DVD vezme i 500Gb HDD! Bohužel ale tímto nelze dosáhnout přehrávání fuel HD filmů které mají přes 2Gb! To zd někdo uváděl že mu šlo - to ale není pravda!
Gizmo_CZ (10)|26.1.2010 20:41
Neví někdo zda tohle DVD podporuje technologii HDMI-CEC
milees (17)|7.1.2011 12:48
Neví někdo,zda se firmware u toho přístroje updatovat např. pomoci USB...mám totiž problém s některými filmy DivX,že se mi film ukončí předčasně...Díky
nedelak (39)|9.1.2011 14:43
Bojím se, že podpora produktu je naprosto nulová.
cuculus (2)|18.1.2011 17:34
Zdravim. Ohledně DVD přehrávače Hyundai DV5H835 toho už tady zaznělo hodně, ale já mám další problém ohledně zvuku. Při spuštění filmu z DVD disku je video i audio vpoho. Ale při spuštění filmu(AVI) nebo muziky (MP3) z disku v USB zvuk při výškách či basech doslova chrastí. Máte někdo podobný problém a víte co s tím? Díky za odpověď.
sluknov (4)|23.7.2011 07:32
Zdravím všechny, kdo vlastní tento dvd přehrávač. I když už není v módě, byl na svou dobu poměrně slušně vybaven. Chci se ale ještě zeptat, jestli podporuje také formát MPEG-2? Mám totiž videokameru, která natáčí přímo na dvd v tomto formátu a některé sekvence při přehrávání v tomto dvd přehrávačí jsou zrychlené a pak se to zase uklidní, ale dělá to pořád. Nebo nějaký kvalitní prográmek, který ty videonahrávky přeformátuje do jiného formátu, aby to šlo v tomto dvd přehrávači normálně bez problémů. Mohl by sem prosím někdo napsat, jaké zkušenosti má s tímto dvd přehrávačem, co vše podporuje a umí a popřípadě v čem se videa dají upravovat? A dá se tedy nahrát jiný softwer přes USB do tohoto přístroje? Díky moc všem za odpovědi-hezké léto přeje Bryxus.