Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

philips dvp 3100v - časované nahrávání

impeek (1)|28.11.2008 16:28
Dobrej, mam takovej problem...
Babicka ma doma tenhle DVD prehravac + VHS rekorder, ale posledni dobou (mozna to souvisi s prechodem na digitalni vyilani, ale ona chyta jeste analog), se ji deje tohle:
Kdyz si nastavi nahravani poradu na nove napr. od 20:00, tak to jede. Kdyz se ale to samy nastavi na CT1, nebo Primu tak se to proste nezapne... Nevite v cem by moh bejt problem?
Dik moc :)
stayman (12393)|28.11.2008 19:28
v povele PDC/VPS, nech si to vypne, niektore rekordery su tak dementne, ze caka na ten signal a ak nie je, nahravanie nezapne vobec..
Pitomec (10211)|30.11.2008 07:19
Tak to je celkem logický, že se nahrávání nezapne vůbec, protože kdyby zaplo, tak by ten povel VPS/PDC pak k ničemu nebyl 8-)
stayman (12393)|1.12.2008 02:32
On je tam na to, aby sa ti zaplo nahravanie, t.j. aj ked je program predcasne spusteny,alebo ze sa oneskori a ak nejaka stanica nevysiela tento signal sa mi mari, ze z tych kopec videi, ktore mi presli cez ruky, JVC-9500 vedelo zapnut nahravanie aj bez toho signalu, neviem na akom pincipe,ale asi vedelo rozoznat stanicu, kde signal VPS neexistuje a nahravanie zaplo,aj ked si mal v programingu nastavene VPS.., dokonca si to vedelo poradit s prelinanim casu z viacero kanalov..ale uz si to presne nepamatam, je to 10rokov, no lepsi stroj som nevidel, hlavne do obrazu, ani u profi.

http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?archive=true&pathId=49&modelId=MODL022150